Reikia patarimo?+370 655 94094

Kaina

Nuo:
Iki:

Gamintojai

Kategorijos

Grožis, sveikata

  • Išvalyti filtrą

UV, LED, Hibridinės lempos 

Tvarkingi, išpuoselėti bei dailiai nulakuoti moters nagai – tai kiekvienos moters pasididžiavimas bei jos įvaizdžio dalis. Ilgalaikis gelinis nagų lakavimas – tai tobulas sprendimas moterims, neturinčioms laiko rūpintis savo nagų ir rankų grožiu kiekvieną dieną.

Vienas svarbiausių įrankių geliniam nagų lakavimui atlikti – tai UV, LED arba hibridinė nagų lempa.

Su mūsų internetinėje parduotuvėje esančiomis UV, LED arba hibridinėmis nagų lempomis, nepriekaištingą manikiūrą ar pedikiūrą galėsite pasidaryti namuose ir visuomet džiaugsitės idealiai nulakuotais nagais. Be to, šios lempos puikiai tiks ir profesionaliam naudojimui grožio salonuose.

Kuo skiriasi UV, LED bei hibridinės nagų lempos?

Pačios paprasčiausios nagų lakavimui skirtos lempos - tai tradicinės UV lempos, kuriose būna montuojamos 9W galingumo lemputės.Šios lempos tinka naudoti visiems geliams ir ilgalaikiams geliniams lakams stingdyti.

LED lempos – tai pažangesnės kartos nagų lempos, kurios lyginant su tradicinėmis UV lempomis, yra galingesnės. Jos būna įvairaus galingumo, skirtingo šviesos diodų kiekio, su skaitmeniniu valdymu ekrane arba visiškai paprastu valdymu mygtukais. Šias lempas galima naudoti tiek profesionaliame grožio salone, tiek namuose, tačiau LED lempas dažniau renkasi profesionalios meistrės, kurios nori greitai ir kokybiškai atlikti kuo daugiau gelinių lakavimų.

Dirbančioms su nagų priauginimu, rekomenduojame rinktis hibridinę nagų lempą. Hibridinės nagų lempos, turinčios dvigubą UV ir LED technologiją, puikiai tinka visiems nagų priauginimo geliams ir geliniams lakams stingdyti.

Mūsų internetinėje parduotuvėje esančios UV, LED arba hibridinės lempos nagams yra skirtos tiek profesionaliam, tiek namų naudojimui.