Reikia patarimo?+370 655 94094

Kaina

Nuo:
Iki:

Gamintojai

Kategorijos

Grožis, sveikata

  • Išvalyti filtrą

Vizažistų lagaminai, įrankių dėklai 

Visažisto lagaminas – tai nepamainoma darbo priemonė makiažo meistrams, dirbantiems grožio salonuose ar vykstantiems pas klientus. Patogiai ir ergonomiškai lagamine sutalpintos lentynėlės leis palaikyti idealią tvarką ir lengvai atrasti reikiamas makiažo priemones ar įrankius.

Visažistų lagaminų lentynėlės sudėliotos taip, kad pernešant makiažo priemonės nejudėtų, taigi atvėrus lagaminą taip pat visuomet bus tvarka. Be to, naudojant lagaminą sutaupysite daug laiko: tereikia jį atidaryti ir galima pradėti makiažą, kadangi visos Jums reikalingos priemonės bus patogiai išdėliotos. Makiažo lagaminas ne tik puikiai atliks savo funkciją, tačiau ir suteiks kosmetologo įvaizdžiui profesionalumo.

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite itin funkcionalius „Osom Professional“ lagaminus kosmetologams, kuriuos vos per kelias minutes galėsite transformuoti į makiažo staliuką ir taip akimirksniu sukursite makiažui atlikti reikiamą aplinką, kad ir kur bebūtumėte.

Kad būtų dar maloniau, šis visažisto lagaminas turi galimybę prisijungti Bluetooth ryšiu prie Jūsų mobiliojo telefono ir paleisti Jūsų mėgstamą muziką, kuri skambės per garsiakalbius tol kol Jūs atliksite makiažą. Makiažo lagamine esanti jungtis leis prie jo prijungti plaukų džiovintuvą, tiesintuvą bei kitus elektrinius plaukų formavimo prietaisus, taigi esant poreikiui, galėsite formuoti ir įvairias šukuosenas.