Reikia patarimo?+370 655 94094

Kaina

Nuo:
Iki:

Gamintojai

Kategorijos

Plaukų kirpimo mašinėlės

Vyrams

Grožis, sveikata

Plaukams

Elektros prietaisai

  • Išvalyti filtrą

Vyrams 

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite „Osom Professional“, „Wahl Pro“, „Wahl Home“, „Andis“, „Moser“, „BaByliss Pro“ „Panasonic“ bei kitų garsių prekinių ženklų plaukų kirpimo mašinėles, trimerius bei barzdaskutes vyrams.

Naudodami plaukų kirpimo mašinėles bei trimerius sutaupysite laiko ir galėsite apsikirpti neišeidami iš namų. Naudodami specialius plaukų kirpimo mašinėlių antgalius galėsite susikurti savo norimas šukuosenas, patrumpinti įvairaus ilgio plaukus ir suteikti jiems tvarkingą išvaizdą. Darbuojantis mašinėle, Jums nereikės žirklių, taigi pramokus ir įgudus, trumpų plaukų šukuosenas formuosite labai lengvai. Dauguma plaukų kirpimo mašinėlių yra pritaikytos profesionaliam naudojimui, taigi puikiai tiks ir kirpėjams, dirbantiems grožio salonuose.

Naudodami plaukų trimerius, vos atsiradus poreikiui padailinsite jau sumodeliuotas šukuosenas, tobulai suformuosite barzdą, žandenas, padailinsite antakius bei galėsite pašalinti nosyje ar ausyse esančius įkyrius plaukus. Plaukų trimeris pasižymi neįtikėtinu tikslumu, su juo lengvai pakirpsite net ir atskirus plaukelius. Dauguma plaukų trimerių yra pritaikyti profesionaliam naudojimui, taigi puikiai tiks ir kirpėjams, dirbantiems grožio salonuose, kurie atlieka preciziškus plaukų skutinėjimus.

O siekiantys greitesnio bei sklandesnio skutimosi proceso, galės pasirinkti iš įvairių barzdaskučių. Su barzdaskute greitai nuskusite plaukelius ar suformuosite dailią barzdą arba ūsus. Dauguma barzdaskučių yra įkraunamos, taigi jomis patogu naudotis tiek namuose, tiek kelionėje.

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite „Wahl Pro“, „Andis“, „Panasonic“ bei kitų garsių gamintojų barzdaskučių, kurios barzdos skutimąsi pavers maloniu užsiėmimu.