Reikia patarimo?+370 655 94094

Kaina

Nuo:
Iki:

Gamintojai

Grožis, sveikata

  • Išvalyti filtrą

Kūno masažuokliai, masažinės vonelės 

Masažuokliai, masažinės vonelės: kaip išsirinkti?

Visi norime jaustis puikiai, būti žvalūs ir energingi. Tačiau, ar taip ir bus, priklausys nuo daugybės įvairių priežasčių. Vienas iš būdų, jaustis puikiai yra masažas. Tiesa, ne visada turime galimybę pasilepinti profesionalaus masažuotojo paslaugomis, todėl tokiais atvejais ypač praverčia masažuoklis. Gaminys, kurį paprasta naudoti savarankiškai, tiesiog savo namuose. Šiandien masažuoklių pasirinkimas yra labai didelis, todėl norėdami pasirinkti tinkamiausią, atkreipkite dėmesį į tam tikrus kriterijus.

Kokioms kūno sritims reikalingas masažas?

Išsirinkti jūsų lūkesčius tobulai pateisinantį masažuoklį bus labai paprasta, jei pirmiausia įvardinsite, kokioms kūno sritims yra reikalingas masažas. Įvertinę tai, rinkitės pėdų ir blauzdų masažuoklį, sprando ir nugaros masažuoklį, kaklo bei pečių masažuoklį, kelio sąnario masažuoklį ir t. t. Na, o tiems, kurie nori pasimėgauti viso kūno masažu, verta rinktis masažinę kėdę.

Kuo ypatingu infraraudonųjų spindulių masažuokliai?

Šiandien galite įsigyti ir infraraudonųjų spindulių masažuoklių. Jie ypatingi tuo, kad masažo metu sukuria šilumos srautą, o tai – tik dar labiau sustiprina teigiamą masažo efektą. Šio tipo masažuoklių galite įsigyti mūsų parduotuvėje.

Kodėl verta rinktis masažines kojų voneles?

Dar vienas, dėmesio ypač vertas pasirinkimas yra masažinės kojų vonelės, kurios neabejotinai turėtų atsidurti kiekvieno, puikiai norinčio jaustis žmogaus, namuose. Tai – kompaktiškas, hidromasažinis prietaisas, kuris leis efektyviai atsikratyti kojų ir pėdų nuovargio, pašalins įtampą šiose srityse, atpalaiduos. Idealus pasirinkimas sunkų fizinį darbą dirbantiems žmonėms, daug sportuojantiems keliaujantiems. Taip pat tinka naudoti ir prieš pedikiūrą, siekiant sušvelninti padų odą.

Masažas – puikus būdas pasijausti geriau bei sumažinti įvairių ligų tikimybę, praktikuojamas jau tūkstančius metų. Šiandien lepintis masažo teikiamu malonumu bei nauda yra paprasta kaip niekada – tai galite padaryti neišeidami iš savo namų, tereikia įsigyti šiam tikslui skirtą įrenginį. Masažuoklis – puiki dovana sau ir kitam.