Reikia patarimo?+370 655 94094

Visiškai automatinis kavos aparatas Gaggia Anima DLX RI8761/01

Prekės kodas: RI8761/01 Anima DLX

519,00 €
Į mėgstamas prekes
NEMOKAMAI pristatysime iki gegužės 31 dienos

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Visiškai automatinis kavos aparatas Gaggia „Anima DLX“, RI8761/01

Norite mėgautis nuostabiai skania espresso kava visaip kaip iš savo mėgstamos kavinės? Su šiuo visiškai automatiniu kavos aparatu Gaggia „Anima DLX“ jūs be jokių pastangų, itin greitai ir paprastai pasiruošite tobulo skonio espresso ir espresso long kavą net neišeidami iš namų. P...

Daugiau

Visiškai automatinis kavos aparatas Gaggia „Anima DLX“, RI8761/01

Norite mėgautis nuostabiai skania espresso kava visaip kaip iš savo mėgstamos kavinės? Su šiuo visiškai automatiniu kavos aparatu Gaggia „Anima DLX“ jūs be jokių pastangų, itin greitai ir paprastai pasiruošite tobulo skonio espresso ir espresso long kavą net neišeidami iš namų. Prietaisu taip pat galėsite tiesiog susiplakti pieno ir užsiplikyti vandens arbatai.

100 % itališka kokybė

Rinkdamiesi „Gaggia“ kavos aparatus, jūs renkatės bekompromisę itališką aistrą espresso kavai ir ilgametes aukščiausios kokybės kavos gamybos tradicijas.

Inovatyvus kapučinatorius

Kavos aparatas turi integruotą inovatyvų kapučinatorių, kuris paruoš geriausią kapučino, kokią kada ragavote. Profesionali kapučinatoriaus sistema paima pieną tiesiai iš talpos ir automatiškai jį suplaka, paversdama į nuostabias putas jūsų puodelyje.

Ruoškite 4 gėrimų rūšis

Gaggia „Anima DLX“ kavos aparatas leis jums atrasti naują espresso kavos skonių pasaulį neiškeliant kojos iš namų. Su šiuo funkcionaliu kavos aparatu jūs galėsite pasiruošti espresso, espresso long gėrimus, taip pat susiplakti pieną ar tiesiog užsivirinti karšto vandens arbatai.

Intuityvus valdymas

Platus, aiškus ir patogus prietaiso valdymo skydelis leis be jokių rūpesčių iškart rasti norimą kavos rūšį, ją pasirinkti ir vienu mygtuko paspaudimu iškart mėgautis savo mėgstamu gėrimu.

Atminties funkcija

Šis visiškai automatinis kavos aparatas leis dar labiau individualizuoti savo pomėgius. Aparatas įsimins jūsų mėgstamų gėrimų dydį ir galėsite jį vėl pasirinkti itin greitai – tiesiog ilgiau palaikydami nuspaustą norimo gėrimo mygtuką. Ši inovatyvi funkcija pagreitins ir palengvins kasdienį kavos darymą.

Keraminės malimo girnos

Atsparios ir ilgaamžės 100 % keraminės girnos yra skirtos išgauti gryniausią kavos pupelių skonį, išvengiant perkaitinimo ir apdeginimo. Rinkitės tarp skirtingų sumalimo funkcijų: nuo smulkiausio – stipriai išreikštam, iki stambiausio – švelnesnio skonio kavai.

OptiAroma

Ši išskirtinė funkcija leidžia rinktis kavos aromato intensyvumą ir mėgautis ne tik įprasta kava, bet ir susikurti kavos gėrimus, renkantis iš 5 kavos kiekio variantų.

Greitas užkaitinimas

Gaggia „Anima DLX“ kavos aparate esantis greito užkaitinimo boileris užtikrina, kad karštais gėrimais mėgautis galėsite be jokio laukimo.

Išskirtinės kavos aparato savybės ir specifikacijos:

• „OptiAroma“ funkcija: 5 parinktys.

• Reguliuojami kavos pylimo snapeliai: 110–150 mm.

• Skirtingo rupumo sumalimo pasirinkimas.

• Aparatas ruošia 4 skirtingų gėrimų rūšis.

• Slėgis: 15 barų.

• Kavos temperatūros pasirinkimas: 3 lygiai.

• Malimo rupumo pasirinkimas: 5 lygiai.

• Vandens talpa: 1,8 l.

• Kavos pupelių konteineris: 250 g.

• Automatinio valymo funkcija.

• Nukalkinimo gidas.

• Matmenys: 22,1 x 34 x 43 cm.

• Svoris: 8,3 kg.

• Įtampa ir galia: 230 V, 50 Hz, 1850 W; 120 V, 60 Hz, 1850 W.

Mažiau Į krepšelį

Šią prekę taip pat rasite: Visų parduotuvų kontaktus rasite čia

Dažnai perkama kartu