Reikia patarimo?+370 655 94094

Visiškai automatinis kavos aparatas Gaggia Naviglio Deluxe, sidabrinis

Prekės kodas: GaggiaNaviglioDLX

Į mėgstamas prekes

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Tobula autentiška itališka kava!

Norite tokios pat skanios kavos kaip iš savo mėgstamos kavinės? Jokių problemų! Su šiuo visiškai automatiniu Gaggia „Naviglio DLX“ kavos virimo aparatu Jūs pasigaminsite tobulo skonio espresso kavą net neišeidami iš namų. Ir, kas geriausia, vos vienu mygtuko paspaudimu galėsite pasirinkti kavos malimo rėžim...

Daugiau

Tobula autentiška itališka kava!

Norite tokios pat skanios kavos kaip iš savo mėgstamos kavinės? Jokių problemų! Su šiuo visiškai automatiniu Gaggia „Naviglio DLX“ kavos virimo aparatu Jūs pasigaminsite tobulo skonio espresso kavą net neišeidami iš namų. Ir, kas geriausia, vos vienu mygtuko paspaudimu galėsite pasirinkti kavos malimo rėžimą bei trukmę.

Keramikinis kavos aparato malūnėlis, apsaugantis kavos pupeles nuo perkaitimo

Keramikinio kavos malūnėlio dėka, kavos pupelės sumalamos jų neperkaitinant, kad kava būtų nepriekaištingo skonio. Be to kavos aparatas veiks žymiai tyliau.

Pasiruoškite espresso kavą ypač greitai!

Dėka greitos pašildymo technologijos, su šiuo kavos aparatu, savo mėgstamą espresso galite pasiruošti kada tik panorėsite. Norint pasigaminti kelis puodelius, galėsite ruošti vieną po kito ir nebereikės jokių papildomų pertraukų.

Automatinis kapučinatorius cappuccino kavai paruošti

Nuo šiol pasiruošti Jūsų mėgstamą cappuccino bus ypač lengva. Automatinis kapučinatorius ištrauks pieną tiesiai iš pieno pakelio arba puodelio ir automatiškai išplaks jį puodelyje. Taip pat galima paruošti karštą vandenį arbatai ir mėgautis kitais karštaisiais gėrimais.

Idealus 15 barų slėgis tikram espresso skoniui išgauti

Šis kavos aparatas turi net 15 barų slėgį, kas užtikrina, jog Jūsų kava visuomet išlaikys autentišką espresso skonį.

Pasirinkite norimo stiprumo espresso kavą!

Su šiuo kavos aparatu, kiekvienam kavos puodeliui galite pasirinkti skirtingą kiekį kavos - nuo 7,5g iki 10 g ir taip reguliuoti savo geriamos kavos stiprumą.

5 kavos malimo nustatymai - kavos stiprumui reguliuoti

Šis kavos aparatas turi net 5 kavos malimo nustatymus. Galite pasirinkti nuo smulkiausio malimo – stipriai kavai, iki stambiausio – silpnesnei.

Lengvas kavos aparato valymas

Nuo šiol Jūsų kavos aparato priežiūra bus dar lengvesnė, kadangi galėsite išimti virimo mechanizmą ir jį lengvai išplauti po tekančia vandens srove. Jeigu reikia, jį taip pat galima lengvai pakeisti.

Automatinė kavos aparato išvalymo funkcija

Dėl automatinės prietaiso išvalymo funkcijos Jūsų kavos aparatas bus visuomet švarus, Jūs kiekvieną dieną būsite užtikrinti savo gėrimo kokybe bei pailgės kavos aparato naudojimo laikas.

Energijos taupymo rėžimas

Po nustatyto laiko Jūsų kavos aparatas automatiškai išsijungs. Veikiant energijos taupymo režimu, Gaggia „Naviglio DLX“ kavos aparatas sunaudos mažiau nei 1 kW/h energijos – tai žymiai mažiau nei kiti kavos aparatai.

Nesudėtingas kavos aparato išvalymas

Jūsų patogumui, Gaggia „Naviglio DLX“ kavos aparato lašų padėklą, pieno putų plaktuvą arba pieno grafiną galima plauti indaplovėje. Tai sutaupys Jūsų laiko ir užtikrins puikią plaunamų kavos aparato dalių higieną.

Techninės kavos aparato „Gaggia Naviglio DLX“ savybės:

  • Galingumas – 1850 W;

  • Įtampa – 230 V;

  • Išmatavimai: 340x 440 x 256 mm;

  • Vandens talpos dydis – 1,5 l;

  • Kavos tipas – kavos pupelės;

  • Siurbliu sukeliamas spaudimas – 15 barų;

  • Kavos pupelių talpos dydis -300 g;

  • Svoris – 11 kg;

  • Spalva – sidabrinė.

Gamintojas: Gaggia, Italija.

Daugybė malonių akimirkų tikriems kavos mėgėjams!

Mažiau Į krepšelį

Dažnai perkama kartu

Prenumerata sėkminga