Reikia patarimo?+370 655 94094

Visiškai automatinis kavos aparatas Philips Saeco Minuto HD8862/09, juodas

Prekės kodas: HD8862/09 Minuto

Į mėgstamas prekes

Turite klausimų?

Klausti
Visiškai automatinis kavos aparatas Philips Saeco Minuto HD8862/09, juodas
Visiškai automatinis kavos aparatas Philips Saeco Minuto HD8862/09, juodas
Visiškai automatinis kavos aparatas Philips Saeco Minuto HD8862/09, juodas

Informacija

Su visiškai automatiniu kavos aparatu Philips Saeco „Minuto“ galėsite mėgautis tobulai sumalta kava, vos vienu mygtuko paspaudimu.

Kavos stiprumo pasirinkimo funkcija

Pasirinkite kavos gaminimo trukmę, temperatūrą ir Jums tinkamiausią stiprumą iš 5 skirtingų nustatymų. Pageidaujamą kiekvieno gėrimo gaminimo trukmę galite išsaugoti naudodami atminties funkciją ir visuomet mėgautis savo mėgstamiausia kava.

Kavos malūnėlis su 5 nustatymais

Skirtinga kava reikalauja skirtingo kavos pupelių rupumo tam, kad atsiskleistų tikrasis jos skonis. Šiame kavos aparate įdiegtas kavos malūnėlis turi net 5 skirtingo rupumo nustatymus – nuo smulkiausio- nepriekaištingam espresso iki rupaus malimo, tinkančio lengvam kavos gėrimui.

Keramikinis malūnėlis – ilgalaikiam veikimui

Tvirtas, keraminis malūnėlis yra ilgaamžis. Kava bus visuomet malama taip, kaip ir pirmąjį kartą. Keramikinio malūnėlio dėka, kavos pupelės yra sumalamos tolygiai, jų neperkaitinant, kad galėtumėte mėgautis nepriekaištinga espresso kava.

Lengvai išvalomas dėl išimamo virimo elemento

Virimo elementą galima lengvai išimti ir išvalyti vandeniu iš čiaupo – taip užtikrinsite maksimalią kavos aparato higieną.

Greitai įkaistantis virintuvas

Dėl greitai įkaistančio „Saeco“ virintuvo technologijos Jums nereikės laukti pasibaigus kiekvienam espreso paruošimo ciklui – galėsite paruošti keletą kavos puodelių iš eilės.

Automatinis pieno puto plakiklis

Naudodami šį „Saeco“ espreso kavos aparatą su patentuotu automatiniu pieno putų plakikliu ir sūkurine kamera, galėsite lengvai pasigaminti gardžios cappuccino kavos. Per kelias sekundes kava bus padengta aksominiu puikios konsistencijos pieno sluoksniu, apie kokį svajoja kiekvienas cappuccino gerbėjas. Dėl išskirtinės sūkurinės kameros, pienas pilamas tolygiai ir netaškomas.

Automatinio valymo ir nuosėdų šalinimo funkcija

Saeco“ espreso aparato kavos virimo sistema išplaunama automatiškai įjungiant arba išjungiant aparatą, todėl kiekviename puodelyje pagaminama šviežia, puikaus skonio kava. Reguliariai atliekama nuosėdų šalinimo procedūra užtikrina ilgesnį espresso aparato naudojimo laiką. Nuosėdų šalinimo procesas pradedamas automatiškai, o ekrane pateikiami pranešimai, kada reikia įsiterpti ir Jums.

Kavos aparato dalis galima plauti indaplovėje

Kad būtų dar patogiau, „Saeco“ nuvarvėjimo padėklą ir pieno putų plakiklį arba pieno ąsotėlį galite plauti indaplovėje. Taip sutaupysite laiko ir higieniškai išvalysite kavos aparato dalis.

Techninės kavos aparato savybės:

 • Galingumas: 1850 W;

 • Įtampa: 230 V;

 • Dažnis: 50 Hz;

 • Siurbliu sukeliamas spaudimas – 15 barų;

 • Didžiausio puodelio aukštis – 152 mm.;

 • Vandens talpyklos dydis: 1,8 l.;

 • Kavos pupelių talpyklos dydis: 25 g.;

 • Galimybė kavą ruošti tiek iš kavos pupelių, tiek iš maltos kavos;

 • Laido ilgis: 80 cm;

 • Svoris: 7,2 kg;

 • Išmatavimai: 215 x 429 x 330 mm.

Prenumerata sėkminga