Reikia patarimo?+370 655 94094

Visiškai automatinis kavos aparatas Philips Saeco Incanto HD8917/09, sidabrinis

Prekės kodas: HD8917/09Incanto

Į mėgstamas prekes

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

„Saeco Incanto“ nustatė naujus aukščiausius standartus. Išskirtiniame korpuse pritaikyta aukštos kokybės itališka technologija, todėl kaskart malant gaunama dieviško skonio kava. Jūsų svajonės apie kavą pagaliau išsipildė.

Geriausias skonis naudojant 100% keramikinius malūnėlius:

Dėl tvirtų 100 % keraminių malūnėlių galėsite mėgautis puikia ka...

Daugiau

„Saeco Incanto“ nustatė naujus aukščiausius standartus. Išskirtiniame korpuse pritaikyta aukštos kokybės itališka technologija, todėl kaskart malant gaunama dieviško skonio kava. Jūsų svajonės apie kavą pagaliau išsipildė.

Geriausias skonis naudojant 100% keramikinius malūnėlius:

Dėl tvirtų 100 % keraminių malūnėlių galėsite mėgautis puikia kava ilgus metus. Iš keramikos pagaminti malūnėliai sumala nepriekaištingai, todėl vanduo prateka tolygiai ir išgauna tikrąją kavos pupelių esmę. Kitaip nei „įprastuose malūnėliuose“, keramika neleidžia pupelėms perkaisti, todėl galite pamiršti degėsių skonio kavą.

Greitai įkaistantis virintuvas – mėgaukitės karšta kava akimirksniu:

Net jei turite mažai laiko, dėl greitai įkaistančio virintuvo galite greitai pasigaminti puikios espreso arba kapučino kavos. Paslaptis – lengvas aliuminio ir nerūdijančiojo plieno korpusas, kuris labai greitai įkaista iki aukštos temperatūros

Platus kavos pasirinkimas vienu mygtuko paspaudimu:

Galite rinktis espreso, kavą su pienu ar bet kurį kitą gėrimą iš plataus parinkčių asortimento ir mėgautis savo mėgstama kava. Ar tai būtų pirmas rytinės kavos puodelis, ar kava po pietų, tikrai rasite tinkamą skonį bet kuriam paros metui.

Stiprumo pasirinkimo funkcija įsimena, kokią kavą jūs mėgstate:

Pasirinkite gaminimo trukmę, temperatūrą ir jums tinkamiausią stiprumą iš 5 skirtingų nustatymų. Pageidaujamą kiekvieno gėrimo gaminimo trukmę galite išsaugoti naudodami atminties funkciją. Ateityje tai leis jums mėgautis pagal jūsų skonį paruošta kava. Kitaip nei vietiniam kavos ruošimo meistrui, aparatui nereikės priminti, kokią kavą jūs mėgstate.

Kruopštaus dizaino legendinis nerūdijančiojo plieno priekis:

Kiekviena mažiausia šio įrenginio detalė buvo sukurta ir ištobulinta iki aukščiausios kokybės. Tvirtas nerūdijančiojo plieno priekis, ryškus ekranas ir lietimui jautrūs mygtukai – tobulas elegancijos, intuityvumo ir itališko meistriškumo balansas. „Saeco Incanto“ ne vieneriems metams papuoš bet kurią tradicinę ar modernią virtuvę.

Skani karšta kapučino ir latte macchiato vienu paspaudimu:

Integruotame pieno ąsotėlyje pienas plakamas du kartus, todėl pašalinami burbuliukai ir priemaišos, o paruošta pieno puta yra tiršta ir sodri. Paspaudus vos vieną mygtuką į puodelį pradeda tekėti netikštantis optimalios temperatūros pieno srautas ir puodelį užkloja aksominė pieno puta. Ši pieno puta tobulai papildo sodraus skonio aromatingą kavą.

Techniniai duomenys:

· Matmenys (plotis-aukštis-gylis) - 215 x 429 x 330 mm

· Svoris- 7,2 kg

· Kavos pupelių dydis- 250 g

· Nuimamos vandens talpos dydis - 1,8 litro

· Siurbliu sukeliamas spaudimas - 15 bar

· Galingumas - 1850 W

· Nuimamos kavos tirščių dėžutės talpa - 15 puod.

· Išimamas pieno grafinas- taip

· Spalva- nerūdyjančio plieno/juoda

Mažiau Į krepšelį

Prenumerata sėkminga