Reikia patarimo?+370 655 94094

Barzdaskutė Panasonic ESRW33H503, įkraunama

Prekės kodas: PNESRW33H503

44,90 €
Į mėgstamas prekes
Pristatysime iki gegužės 27 dienos

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Barzdaskutė Panasonic „PNESRW33H503“, įkraunama

Nepriekaištingam ir patogiam skutimuisi!

Su šia aukščiausios klasės dviejų ašmenų plaunama „Panasonic“ barzdaskute nusiskusite itin švariai ir švelniai. Dviejų ašmenų skutimo sistema užtikrina tikslų ir greitą skutimą prie pat odos, nepaliekant jokių nepageidaujamų plaukelių. Tuo tarpu atlenkiam...

Daugiau

Barzdaskutė Panasonic „PNESRW33H503“, įkraunama

Nepriekaištingam ir patogiam skutimuisi!

Su šia aukščiausios klasės dviejų ašmenų plaunama „Panasonic“ barzdaskute nusiskusite itin švariai ir švelniai. Dviejų ašmenų skutimo sistema užtikrina tikslų ir greitą skutimą prie pat odos, nepaliekant jokių nepageidaujamų plaukelių. Tuo tarpu atlenkiami kirpiklio ašmenys padės norimu būdu suformuoti ūsus bei žandenas.

Šlapiam ir sausam skutimui

Ši barzdaskutė leidžia rinktis sausą arba šlapią skutimąsi. Skubantys, užimti žmonės gali naudoti mašinėlę skutantis sausai. Tuo tarpu mėgstantys šlapią skutimąsi, gali naudoti savo mėgstamas skutimosi putas ar gelį ir mėgautis itin minkštu, maloniu bei švelniu barzdos skutimu.

Lanksti, besisukanti prietaiso galvutė

Ypač lanksti barzdaskutės galvutė prisitaiko prie Jūsų veido kontūrų ir lengva slysta veido paviršiumi, per smakrą ir kaklą, besilankstydama aukštyn, žemyn bei į abi puses, kad nusiskustumėte itin greitai ir lengvai.

Pažangi dviejų ašmenų skutimo sistema

Su dviem, ypač plonais, nanotechnologijomis apdorotais nerūdijančio plieno ašmenimis itin greitai ir lygiai nuskusite net ir pačias tankiausias, vešliausias, sunkiai nuskutamas barzdas. Itin aštriai pagaląsti vidiniai 30° barzdaskutės ašmenys užtikrina švarų, lygų ir efektyvų skutimą ir nedirgina net ir jautrios odos.

Išlenkti ašmenys

Apvali išorinė barzdaskutės galvutė prisitaiko prie veido odos net ir po skruostikauliu, todėl galima nesibaiminant skusti visu veido paviršiumi.

Išstumiamas kirpiklis

Užbaigus barzdos formavimą, vos vienu prisilietimu išstumiamas kirpiklis su ypač aštriais 45° ašmenimis, Jums padės suformuoti ūsus bei žandenas, taip suteikiant baigiamąjį akcentą.

Vandeniui atsparus korpusas

Dėl vandeniui nepralaidaus korpuso, barzdaskutę galite išskalauti po tekančiu vandeniu. Prieš plaudami – nuimkite išorinę prietaiso galvutę ir įjunkite barzdaskutę vibracijos rėžimu.

Techninės „Panasonic“ barzdaskutės savybės:

• Veikimo režimas: belaidė.

• Baterija: ličio jonų, įkraunama.

• Aštrūs, 30° laipsnių kampo vidiniai ašmenys.

• Pažangi dviejų ašmenų skutimo sistema.

• Išstumiamas kirpiklis su aštriais 45° ašmenimis.

• Įkrovimo laikas: apie 8 val.

• Veikimo laikas pilna įkrova: 30 min.

• Šlapio bei sauso skutimosi galimybės.

• Prietaiso matmenys: 156 x 57 x 42 mm.

• Atsparus vandeniui plaunamas korpusas.

• Svoris: 160 g.

Mažiau Į krepšelį

Charakteristikos

Veikimas Be laido
Skutimo būdas Sausas/drėgnas

Šią prekę taip pat rasite: Visų parduotuvų kontaktus rasite čia

Dažnai perkama kartu