Reikia patarimo?+370 655 94094

Informacija

Dulkių siurblys Zyle „ZY357VC“, 700 W

Zyle „ZY357VC“ yra inovatyvus, itin tyliu veikimu ir universaliu visų grindų dangų namuose efektyviu valymu pasižymintis dulkių siurblys. Šiam cikloniniam dulkių siurbliui nereikalingi maišeliai, todėl valymas namuose su juo taps dar patogesnis, o ilgas laidas užtikrins, kad pasieksite visus kambarių kampus...

Daugiau

Dulkių siurblys Zyle „ZY357VC“, 700 W

Zyle „ZY357VC“ yra inovatyvus, itin tyliu veikimu ir universaliu visų grindų dangų namuose efektyviu valymu pasižymintis dulkių siurblys. Šiam cikloniniam dulkių siurbliui nereikalingi maišeliai, todėl valymas namuose su juo taps dar patogesnis, o ilgas laidas užtikrins, kad pasieksite visus kambarių kampus.

Ypač universalus

Šio funkcionalaus prietaiso užteks visiems namams išvalyti. Itin universalus Zyle „ZY357VC“ dulkių siurblys tinka visų tipų grindų dangoms. Su juo lengvai valysite kilimu, plyteles, medines ir kietas grindų dangas,

Antgaliai

Standartinis universalus antgalis garantuos nepriekaištingą veikimą siurbiant visas grindų dangas. Taip pat prie siurblio pridedamas labai minkštas turbo antgalis, skirtas parketui ir laminatui, kad minkštai ir kokybiškai nusiurbtumėte ir šias jautrias dangas, jų nepažeisdami.

Cikloninė galia

Dulkių siurbliui Zyle „ZY357VC“ nereikalingi maišeliai. Tai gerokai supaprastina siurblio naudojimą ir jo aptarnavimą. Prietaise yra integruota 2 lygių cikloninio filtravimo technologija. Ji užtikrina 99,97% efektyvumą.

Galingas, bet tylus

Pasirinkdami šį prietaisą, jūs pasirenkate tylų ir ramybės namuose netrikdantį tvarkymąsi. Tai ypač aktualu namuose, kur yra garsui jautrių gyvūnų ar mažų vaikų. Veikimo garsumas siekia vos 80 dB, nors prietaiso siurbimo galia siekia 700 W.

Ilgas laidas

Zyle „ZY357VC“ dulkių siurblys leis lengvai tvarkytis namuose, negalvojant apie dažną prietaiso perjungimą. Tai garantuoja ilgas 5 metrų laidas, sukuriantis dar didesnį siurbimo spindulį net didžiausiose patalpose.

Išskirtinės dulkių siurblio savybės ir specifikacijos:

• Cikloninis, be maišelių.

• Aukštas siurbimo efektyvumas: 99,97%.

• 2 lygių cikloninio filtravimo sistema.

• Ypač tylus: 80 dB.

• Plaunamas Hepa 13 filtras.

• Universalus standartinis antgalis visoms dangoms.

• Labai minkštas turbo antgalis.

• Nešvarumų talpykla: 1,5 l.

• Laido ilgis: 5 m.

• Galia: 700 W.

Mažiau Į krepšelį

Charakteristikos

Dulkių siurblio tipas Cikloninis siurblys
Galingumas 700 W
Hepa filtro modelis HEPA 13
Mažas Turbo šepetys Taip
Standartinis grindų antgalis Taip

Susijusios prekės

4 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: Cikloniniai dulkių siurbliai

Prenumerata sėkminga