Reikia patarimo?+370 655 94094

Dulkių siurblys pelenams Cecotec Conga PowerAsh 1200 Steel 05187

Prekės kodas: CE05187

75,00 €
Į mėgstamas prekes
Pristatysime iki gegužės 20 dienos

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Cecotec „Conga PowerAsh 1200 Steel“ yra galingas ir ypač atsparus dulkių siurblys, specialiai skirtas pelenams, anglims ir pjuvenoms siurbti. Prietaisas pasižymi 1200 W įsiurbimo galia ir 20 litrų konteinerio talpa.

Itin atsparus

Išskirtinis savo kategorijoje dulkių siurblys pelenams yra pagamintas ypač tvirtai ir pasižymi dideliu atsparumu. K...

Daugiau

Cecotec „Conga PowerAsh 1200 Steel“ yra galingas ir ypač atsparus dulkių siurblys, specialiai skirtas pelenams, anglims ir pjuvenoms siurbti. Prietaisas pasižymi 1200 W įsiurbimo galia ir 20 litrų konteinerio talpa.

Itin atsparus

Išskirtinis savo kategorijoje dulkių siurblys pelenams yra pagamintas ypač tvirtai ir pasižymi dideliu atsparumu. Konteineris pagamintas iš nerūdijančio plieno, yra atsparus karščiui ir visokio tipo nešvarumams. O papildomai sustiprintas ir apsaugotas vamzdis pajėgus susiurbti net kiečiausias šiukšles.

Didelė įsiurbimo jėga

Cecotec „Conga PowerAsh 1200 Steel“ veikia net 1200 W galia. Tuo tarpu XXL dydžio 31 mm įsiurbimo anga padeda vienu metu susiurbti didelius nešvarumų kiekius.

Trigubas filtravimas ir oro valymas

Siurblys turi integruotą trigubą filtravimo sistemą: tai standartinis didesnių nešvarumų filtras, mažesnių dalelių filtras ir tinkelio filtras. HEPA filtras išvalo iki 99,98% nuo dulkių ir jūs galite mėgautis visiškai švariu oru.

Siurbkite viską

Pasirinkdami Cecotec „Conga PowerAsh 1200 Steel“ jūs pasirenkate galimybę be jokių rūpesčių ir galvojimo siurbti įvairių tipų smulkias šiukšles ir nešvarumus: pelenus, stiklo šukes, žemes, statybinį laužą, kanalizacijos kamščius, lapus, pjuvenas ir automobilinį purvą.

Talpus, lengvas, ergonomiškas

Šiuo siurbliu galėsite siurbti iki 7 metrų spinduliu. Prietaisas yra nesunkus, todėl jį lengvai pernešite į kitą vietą. 20 litrų metalinis konteineris sutalpins net didelius kiekius nešvarumų ir šiukšlių.

Išskirtinės dulkių siurblio savybės:

• Galia: 1200 W.

• XXL dydžio 31 mm įsiurbimo anga

• Itin atsparus siurblys, plieninis konteineris, apsaugotas vamzdis.

• Triguba filtravimo sistema su HEPA filtru išvalo iki 99,98% oro dulkių.

• Siurbkite: pelenus, stiklo šukes, žemes, statybinį laužą, kanalizacijos kamščius, lapus, pjuvenas ir automobilinį purvą.

• Konteineris: 20 litrų talpa.

• Iki 7 m veikimo spindulys.

• Veikimo garsumas: iki 75 dB.

Mažiau Į krepšelį

Charakteristikos

Dulkių siurblio tipas Cikloninis siurblys
Galingumas 1200 W
Garantija 24 mėn
Hepa filtro modelis HEPA
Vamzdžių tipas Metaliniai

Šią prekę taip pat rasite: Visų parduotuvų kontaktus rasite čia

Dažnai perkama kartu