Reikia patarimo?+370 655 94094

Elektrinis motoroleris RKS CityBike R8, 250 W

Prekės kodas: CITYBIKE

Į mėgstamas prekes
NEMOKAMAI pristatysime iki gegužės 29 dienos

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Elektrinis motoroleris RKS „CityBike R8“

Mes nuolatos kur nors vykstame – į darbą, apsipirkti, sportuoti, pasižvalgyti po miestą ar atostogauti. Elektrinis motoroleris ne tik suteikia plačią judėjimo laisvę, tačiau ir leidžia atrasti nematytas miesto bei užmiesčio vietas keliaujant. Mėgaukitės naujais, dar neatrastais potyriais su moderniuoju R...

Daugiau

Elektrinis motoroleris RKS „CityBike R8“

Mes nuolatos kur nors vykstame – į darbą, apsipirkti, sportuoti, pasižvalgyti po miestą ar atostogauti. Elektrinis motoroleris ne tik suteikia plačią judėjimo laisvę, tačiau ir leidžia atrasti nematytas miesto bei užmiesčio vietas keliaujant. Mėgaukitės naujais, dar neatrastais potyriais su moderniuoju RKS „CityBike R8“. Įsiliekite į elektrinių motorolerių vairuotojų gretas. Juk šios transporto priemonės tampa vis populiaresnės judriame ir kamščių kamuojamame mieste, norint sutaupyti laiko ir aplenkti kelyje susidariusias automobilių spūstis.

Skaitmeninis prietaisų skydelis

Elektrinis motoroleris RKS „CityBike R8“ turi itin funkcionalų, ryškų ir aiškiai matomą prietaisų skydelį, kuris jus tikrai maloniai nustebins. Po skydeliu rasite įrengtą motorolerio užvedimui ir užgesinimui skirtą „Start & Stop“ mygtuką, kuris ergonomiškam jūsų motoroleriui ir jo valdymui pridės dar daugiau patogumo.

LED apšvietimas

RKS „CityBike R8“ motoroleryje yra integruotos LED apšvietimo lempos priekyje ir gale. Puikus kelio apšvietimas iš priekio padės orientuotis važiuojant elektriniu motoroleriu prieblandoje ar tamsoje, o galinis apšvietimas užtikrins puikų jūsų matomumą kelyje.

Automatinė pasitaisymo sistema

Šis modernaus elektrinio motorolerio modelis pasižymi inovatyvia automatinio pasitaisymo sistema su balso klaidos pranešimu. Ji leis nuvažiuoti dar papildomus 5 km, netgi nepavykus automatiškai pataisyti gedimo. Tokia funkcija yra tiesiog nepamainoma kelyje įvykus nenumatytam įvykiui ir ieškant galimybės motorolerį pataisyti.

Techninės elektrinio motorolerio RKS „CityBike R8“ savybės:
• El. variklio galia: 250 W.
• Maksimalus greitis: 25 km / val.
• Įkrovimo laikas: 2–4 val.
• Nuvažiuojamas atstumas: iki 50–60 km.
• Stabdžiai: priekiniai ir galiniai diskiniai
• Padangos: 35,5 cm x 7 cm.
• Matmenys: 165 x 67 x 114 cm.
• Įveikia įkalnę: 15°.
• Baterija: 48 V 20 Ah, 110 V / 220 V 50–6 0 Hz.

Mažiau Į krepšelį

Šią prekę taip pat rasite: Visų parduotuvų kontaktus rasite čia

(1 parduotuvė)
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Krinona, Kauno Akropolis

Susijusios prekės

Prenumerata sėkminga