Reikia patarimo?+370 655 94094

Elektrinis dviratis RKS MT8 RED, 250 W, 10.4 Ah, raudonas

Prekės kodas: MT8RED

1 495,00 €
Į mėgstamas prekes
NEMOKAMAI pristatysime iki gegužės 29 dienos

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Elektrinis dviratis RKS „MT8 RED“, 250 W, raudonas

Mėgstate važinėtis dviračiu, tačiau įprastos kelionės pernelyg išvargina? Norite lengviau ir greičiau nukeliauti tolimus atstumus, mėgaudamiesi visais važiavimo dviračiu teikiamais malonumais? Tuomet elektrinis dviratis RKS „MT8“ yra skirtas kaip tik jums. Sklandus elektrinio dviračio variklio ...

Daugiau

Elektrinis dviratis RKS „MT8 RED“, 250 W, raudonas

Mėgstate važinėtis dviračiu, tačiau įprastos kelionės pernelyg išvargina? Norite lengviau ir greičiau nukeliauti tolimus atstumus, mėgaudamiesi visais važiavimo dviračiu teikiamais malonumais? Tuomet elektrinis dviratis RKS „MT8“ yra skirtas kaip tik jums. Sklandus elektrinio dviračio variklio darbas yra suderintas su pedalų mynimo galia, todėl jūs galėsite važiuoti žymiai greičiau, leistis į ilgesnes distancijas ir užvažiuoti į statesnius šlaitus.

Ilgesnė distancija ir greitis

Elektrinis dviratis RKS „MT8“ vienu, 4–6 val. trunkančiu baterijos įkrovimu, nuvažiuoja net iki 50 km atstumą, kuris minant paprastą dviratį gali tapti neįveikiama arba pernelyg varginančia užduotimi. Tačiau su šiuo elektriniu dviračiu ilgos distancijos jums gali tapti nuotykiu, kurio metu galėsite mėgautis peizažu bei grynu oru, tuo pačiu metu išvengdami įprastinio lydinčio nuovargio. Be viso to, šis elektrinis dviratis leis jums išvystyti net iki 25 km / val. greitį, kurį pasieksite be įprasto dviračio tam pareikalaujančių pastangų.

Dvi važiavimo funkcijos

RKS „MT8“ elektrinis dviratis pasižymi funkcionalia važiavimo pasirinkimo galimybe su arba be pedalų mynimo. Pasirinkite „Driving Assistant“, kad elektrinis dviratis tiesiog palengvintų jums mynimą arba rinkitės visiškai automatinę važiavimo funkciją, su kuria visą darbą už jus padarys elektrinis dviratis.

Sutaupykite laiko ir jėgų

Mes nuolatos kur nors vykstame – į darbą, apsipirkti, sportuoti, pasižvalgyti po miestą ar atostogauti. Elektriniai dviračiai žmonėms ne tik suteikia judėjimo laisvę, tačiau ir leidžia atrasti nematytas miesto vietas keliaujant bei kaskart mėgautis naujais potyriais. Šie dviračiai tampa vis populiaresni judriame mieste, norint sutaupyti laiko ir aplenkti kelyje susidariusias automobilių spūstis.

Techninės elektrinio dviračio RKS „MT8“ savybės:
• El. variklis: Bafang 36 V / 250 W.
• Maksimalus greitis: 25 km / val.
• Įkrovimo laikas: 4–6 val.
• Nuvažiuojamas atstumas: iki 45 km.
• Stabdžiai: Tektro M-300.
• Padangos: Kenda 66 cm x 10 cm.
• Dviračio svoris: 25 kg.
• Jutiklis: greičio sensorius.
• Konstrukcija: Promax plienas.
• Pavarų sistema: 7S Shimano.
• Baterija: LG 2600 Cell, 36V 10.4Ah.
• Spalva: raudona.

Mažiau Į krepšelį

Šią prekę taip pat rasite: Visų parduotuvų kontaktus rasite čia

(2 parduotuvės)
Vikingų g. 3, Krinona, PC Nordika, Vilnius
Ukmergės g. 369, Krinona, BIG-Vilnius
(2 parduotuvės)
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Krinona, Kauno Akropolis
Jonavos g. 60, Krinona, PC River Mall

Susijusios prekės

Prenumerata sėkminga