Reikia patarimo?+370 655 94094

Elektrinis dviratis RKS MX7, 250 W, 10.4 Ah

Prekės kodas: MX7

1 190,00 €
Į mėgstamas prekes
NEMOKAMAI pristatysime iki birželio 1 dienos

Turite klausimų?

Klausti
Nemokamas
pristatymas

Informacija

Elektrinis dviratis RKS „MX7“, 250 W

Mėgstate važinėtis dviračiu, tačiau įprastos kelionės pernelyg išvargina? Norite lengviau ir greičiau nukeliauti tolimus atstumus, mėgaudamiesi visais važiavimo dviračiu teikiamais malonumais? Tuomet elektrinis dviratis RKS „MX7“ yra skirtas kaip tik jums. Sklandus elektrinio dviračio variklio darbas yra sud...

Daugiau

Elektrinis dviratis RKS „MX7“, 250 W

Mėgstate važinėtis dviračiu, tačiau įprastos kelionės pernelyg išvargina? Norite lengviau ir greičiau nukeliauti tolimus atstumus, mėgaudamiesi visais važiavimo dviračiu teikiamais malonumais? Tuomet elektrinis dviratis RKS „MX7“ yra skirtas kaip tik jums. Sklandus elektrinio dviračio variklio darbas yra suderintas su pedalų mynimo galia, todėl jūs galėsite važiuoti žymiai greičiau, leistis į ilgesnes distancijas ir užvažiuoti į statesnius šlaitus.

Ilgesnė distancija ir greitis

Elektrinis dviratis RKS „MX7“ vienu, 4–6 val. trunkančiu baterijos įkrovimu, nuvažiuoja net iki 55 km atstumą, kuris minant paprastą dviratį gali tapti neįveikiama arba pernelyg varginančia užduotimi. Tačiau su šiuo elektriniu dviračiu ilgos distancijos jums gali tapti nuotykiu, kurio metu galėsite mėgautis peizažu bei grynu oru, tuo pačiu metu išvengdami įprastinio lydinčio nuovargio. Be viso to, šis elektrinis dviratis leis jums išvystyti net iki 25 km / val. greitį, kurį pasieksite be įprasto dviračio tam pareikalaujančių pastangų.

Dvi važiavimo funkcijos

RKS „MX7“ elektrinis dviratis pasižymi funkcionalia važiavimo pasirinkimo galimybe su arba be pedalų mynimo. Pasirinkite „Driving Assistant“, kad elektrinis dviratis tiesiog palengvintų jums mynimą arba rinkitės visiškai automatinę važiavimo funkciją, su kuria visą darbą už jus padarys elektrinis dviratis.

Sutaupykite laiko ir jėgų

Mes nuolatos kur nors vykstame – į darbą, apsipirkti, sportuoti, pasižvalgyti po miestą ar atostogauti. Elektriniai dviračiai žmonėms ne tik suteikia judėjimo laisvę, tačiau ir leidžia atrasti nematytas miesto vietas keliaujant bei kaskart mėgautis naujais potyriais. Šie dviračiai tampa vis populiaresni judriame mieste, norint sutaupyti laiko ir aplenkti kelyje susidariusias automobilių spūstis.

Techninės elektrinio dviračio RKS „MX7“ savybės:
• El. variklis: bešepetis Bafang RMG0C0 250 W.
• Maksimalus greitis: 25 km / val.
• Įkrovimo laikas: 4–6 val.
• Nuvažiuojamas atstumas: iki 55 km.
• Stabdžiai: Aires MD-M300 Tektro Disc.
• Padangos: K1088 Kenda 51 x 4,5 cm.
• Dviračio svoris: 22 kg.
• Jutiklis: V12L greičio sensorius.
• Sėdynė: Velo VL-3126
• Konstrukcija: B2421 A6061 lydinys.
• Pavarų sistema: ASLTX50R7CT Shimano.
• Baterija: Samsung 2600 Cell, 36V 10.4Ah

Mažiau Į krepšelį

Šią prekę taip pat rasite: Visų parduotuvų kontaktus rasite čia

(2 parduotuvės)
Vikingų g. 3, Krinona, PC Nordika, Vilnius
Ukmergės g. 369, Krinona, BIG-Vilnius
(2 parduotuvės)
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Krinona, Kauno Akropolis
Raudondvario pl. 162, Krinona, Kaunas Raudondvario pl.

Susijusios prekės

Prenumerata sėkminga