Reikia patarimo?+370 655 94094

Elektrinis, įkraunamas dantų šepetėlis IVISMILE Sonic LED Electric Toothbrush IVISMILE11, juodas

Prekės kodas: IVISMILE11

48,00 € 79,00 €
Į mėgstamas prekes
Pristatysime iki gegužės 20 dienos

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Elektrinis dantų šepetėlis IVISMILE „Sonic LED Electric Toothbrush“ leis varginantį kasdienį dantų valymą paversti malonumu. Daugiau jokio nuobodaus dantų trynimo įprastu šepetėliu. Tiesiog įjunkite modernų elektrinį dantų šepetėlį, kuris visą darbą valant dantis, dantenas, tarpdančius ir liežuvį, padarys už jus. Rinkitės jūsų poreikius geriausi...

Daugiau

Elektrinis dantų šepetėlis IVISMILE „Sonic LED Electric Toothbrush“ leis varginantį kasdienį dantų valymą paversti malonumu. Daugiau jokio nuobodaus dantų trynimo įprastu šepetėliu. Tiesiog įjunkite modernų elektrinį dantų šepetėlį, kuris visą darbą valant dantis, dantenas, tarpdančius ir liežuvį, padarys už jus. Rinkitės jūsų poreikius geriausiai atitinkantį valymo režimą ir naudokitės prietaisu viena įkrova net iki 30 d.

Rinkitės iš 4 veikimo režimų pagal jūsų individualius poreikius:

Valymo (Clean) – 31 000 aps./min., itin efektyviai padeda pašalinti dantų apnašas, dantų akmenis ir bakterijas. 2 min. veikimo programa. Valymo režimas yra pagrindinis prietaiso veikimo režimas. Jei visuomet naudosite tą patį režimą, rinkitės šį režimą.

Jautrumo (Sensitive) – švelnus valymas specialiai jautriems dantims ar dantenoms. Taip pat rekomenduojama rinktis naujo prietaiso naudojimo pradžioje, jei trikdo prietaiso vibracijos. Veikiant šiuo režimu prietaisas vibruoja mažesniu intensyvumu ir švelniau rūpinasi jūsų dantimis ir dantenomis.

Poliravimo (Polish) – dantų poliravimas ir šviesinimas. Aktyvavus šį režimą vibracijos intensyvumas pasikeičia iki 0,1 s., kad būtų maksimaliai sustiprinamas poliravimo efektas. Gali būti naudojama papildomai priekinių dantų balinimui.

Balinimo (White) – prietaisas veikia stipriau, pulsavimo režimu, kad būtų efektyviai pašalinamos dantų paviršiaus apnašos nuo kavos ar arbatos. Padeda atstatyti natūralų dantų baltumą. PATARIMAS: norėdami pasiekti geresnį dantų balinimo efektą, naudokite dantų balinimo gelį.

Funkcionalumas:

• „DuPont“ minkšti šereliai. Užapvalinimas užtikrina švelnią dantenų priežiūrą. Speciali forma itin aukštam valymo efektyvumui. Pasikeičianti šerelių spalva – galvutės pakeitimo indikatorius.

Išmanusis valymas. 2 minučių išmanus laikmatis kiekvienam veikimo režimui su priminimo pauze kas 30 s. pakeisti valymo vietą. Tai garantuoja specialistų rekomenduojamą 2 min. valymo laiką 30 s. skiriant kiekvienam burnos ertmės ketvirčiui.

Atminties funkcija. Prietaisas įsimins paskutinį prieš išjungimą pasirinktą veikimo režimą ir jį aktyvuos sekantį kartą.

Galvutė su LED lemputėmis. Inovatyvaus ir unikalaus dizaino šepetėlio galvutė su 4 mėlynomis LED lemputėmis.

Ilgalaikis baterijos veikimas. Pilnai 8 val. įkrauta ličio jonų baterija suprojektuota iki 30 d. naudojimui.

Naudojimas:

1. Uždėkite šepetėlio galvutę ant korpuso rodyklių kryptimis. Įsitikinkite, kad uždėjote tinkamai.

2. Užspauskite nedidelį kiekį dantų pastos ant galvutės ir sušlapinkite ją vandeniu.

3. Pasirinkite norimą veikimo režimą, įdėkite šepetėlio galvutę į burnos ertmę ir pradėkite valyti. Keisdami valymo paviršių ir vietą, šepetėlį judinkite švelniai ir lėtai.

4. Valydami dantis laikykite šepetėlio galvutę 45° kampu nuo dantenų.

5. Integruotas 30 s. priminimas pauze leis reikiamu laiku pakeisti valomą plotą. Visas valymas truks 2 min. kaip rekomenduojama specialistų.

6. Po dantų valymo prasiskalaukite burną vandeniu ir tą pat padarykite su šepetėliu, kad pašalintumėte bakterijas ir dantų pastos likučius.

Taisyklingas valymas elektriniu šepetėliu:

1. Lėtai ir švelniai judinkite šepetėlio galvutę palei dantų liniją, judindami pirmyn ir atgal ir leisdami šereliams patekti į tarpdančius.

2. Nevalykite dantų tais pačiais judesiais kaip ir su paprastu rankiniu šepetėliu.

3. Norėdami padidinti dantų valymo efektyvumą, švelniai lieskite šepetėliu dantis, leisdami visą darbą padaryti šepetėliui.

4. Rekomenduojama valyti ne tik dantis, bet ir dantenas. Patariama valymo tvarka yra: išorinis paviršius – vidinis paviršius – kramtymo paviršius.

Specifikacijos:

• Baterijos įkrovimo laikas: 8 val.

• Veikimas pilna įkrova: iki 30 d. naudojant kasdien.

• Vardinė įtampa: DC 3,7 V.

• Įėjimo įtampa: DC 5 V.

• Srovė: 110 mA.

• Budėjimo režimo energijos suvartojimas: <0,5 W.

• Baterija: ličio jonų polimerų, 800 mA.

• Vibracijos dažnis: 31 000 aps./min.

• Atsparumas vandeniui: IPX7.

• Spalva: juoda.

• Komplekte: 2 papildomos galvutės.

Mažiau Į krepšelį

Šią prekę taip pat rasite: Visų parduotuvų kontaktus rasite čia

Dažnai perkama kartu