Reikia patarimo?+370 655 94094

Elektrinis grilis Tugra TGTE-7600, profesionaliam naudojimui

Prekės kodas: TGTE-7600

139,00 € 179,00 €
NEMOKAMAI pristatysime iki gegužės 30 dienos

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Su šiuo Tugra „TGTE-7600“ griliu Jūs galėsite išsikepti sultingus kepsnius, jūros gėrybes, daržoves, mėgstamus panini tipo sumuštinius bei kitus gardžius patiekalus. Jūsų kepamas maistas bus sveikesnis ir išsaugos daugiau naudingųjų medžiagų, o jo skonis bus neprilygstamas. Atraskite naują skonių pasaulį su Tugra „TGTE-7600“ griliu tiesiog namuo...

Daugiau

Su šiuo Tugra „TGTE-7600“ griliu Jūs galėsite išsikepti sultingus kepsnius, jūros gėrybes, daržoves, mėgstamus panini tipo sumuštinius bei kitus gardžius patiekalus. Jūsų kepamas maistas bus sveikesnis ir išsaugos daugiau naudingųjų medžiagų, o jo skonis bus neprilygstamas. Atraskite naują skonių pasaulį su Tugra „TGTE-7600“ griliu tiesiog namuose.

Paprastas kepimas

Šio elektrinio grilio kepimo plokštelės yra pagamintos iš kokybiškos ir ilgaamžės ketaus dangos, todėl maisto gamyba bus itin lengva ir paprasta.

Pagrindinės dalys

Tugra „TGTE-7600“ elektrinis grilis susideda iš šių pagrindinių dalių: nerūdijančio plieno korpuso, viršutinės dalies, kepimo plokščių, išimamos aliejaus talpos, termostato ir signalinės lemputės.

Reguliuojamas automatinis šilumos termostatas

Skirta palaikyti kepimą norimoje temperatūroje. Automatiškai įsijungia ir paleidžia kaitinimą, kai mažėja kepimo plokščių temperatūra. Tai taupo energiją ir užtikrina pastovų ir efektyvų kepimą.

Kepimo paviršiaus talpa

Elektrinio grilio Tugra „TGTE-7600“ kepimo plokščių paviršius yra 40 cm. Jame tilps 8 didesnės arba 12 mažesnių suvožtų riekelių panini kepimui.

Greitas ir lengvas valymas

Visos grilio dalys yra lengvai valomos. Dėl šios priežasties jų nuvalymas po mėgstamo maisto gamybos neužtruks ir grilis vėl bus visiškai švarus ir paruoštas naudoti kitam kartui.

El. grilio išskirtinės savybės:

• Galingumas: 2 x 900 W.

• Ketaus kepimo plokštės.

• Nerūdijančio plieno korpusas.

• Išimama aliejaus talpa.

• Reguliuojamas automatinis šilumos termostatas.

• Signalinė lemputė.

• Lengvai valomas.

• Kepimo talpa: 40 cm, telpa 8–12 suvožtų riekelių panini kepimui.

• Įtampa: 220 V, 50 Hz.

Surenkite išskirtinį barbekiu vakarėlį su naujuoju „Tugra“ griliumi ir pavaišinkite savo svečius išskirtinio skonio maistu!

Mažiau Į krepšelį

Šią prekę taip pat rasite: Visų parduotuvų kontaktus rasite čia

Dažnai perkama kartu