Reikia patarimo?+370 655 94094

Elektrinis paspirtukas Beaster Scooter Diablo PRO, 2400 W, 60 V, 24 Ah

Prekės kodas: BSDIABLOPROY

1 790,00 €
NEMOKAMAI pristatysime iki liepos 12 dienos

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Beaster Scooter „DIABLO PRO“ pateisina savo vardą. Tai itin galingas, abiejų varomų ratų, 2 x 1200 W elektrinis paspirtukas, išvystantis iki 65–70 km/val. greitį ir viena baterijos įkrova galintis nuvažiuoti iki 80 km atstumą. Tai užtikrina didelės talpos 60 V, 24 Ah baterija. Paspirtuko priekyje ir gale yra LED žibintai, o ant vairo ir pagrindo...

Daugiau

Beaster Scooter „DIABLO PRO“ pateisina savo vardą. Tai itin galingas, abiejų varomų ratų, 2 x 1200 W elektrinis paspirtukas, išvystantis iki 65–70 km/val. greitį ir viena baterijos įkrova galintis nuvažiuoti iki 80 km atstumą. Tai užtikrina didelės talpos 60 V, 24 Ah baterija. Paspirtuko priekyje ir gale yra LED žibintai, o ant vairo ir pagrindo šone yra reguliuojamos spalvos šviesos. Didelės 25,4 cm (10 colių) padangos ir tvirta aliuminio lydinio 6061 konstrukcija padaro šį paspirtuką visų greitį ir mobilumą mėgstančių naudotojų favoritu.

Reguliuojamos šviesos

Prietaisas turi specialią programėlę, su kuria galėsite lengvai reguliuoti ir keisti paspirtuko vaire ir pagrindo šone esančių šviesų spalvą visame RGB spektre.

Ličio jonų baterija

Patikima, didelės talpos ličio jonų baterija garantuos prietaiso ilgaamžiškumą, patikimumą važiuojant ir efektyvų naudojimą. Bateriją įkrausite per 10–12 val.

Lengvai sulankstomas

Pasinaudoję paspirtuku jį sulankstysite vos per kelias sekundes. Prietaiso sulankstymas yra itin patogus ir paprastas. Sulankstytas paspirtukas užims žymiai mažiau vietos, todėl jį galėsite nesunkiai transportuoti automobiliu ar persinešti į reikiamą vietą.

Informatyvus ekranėlis

Paspirtuko ekranėlis yra itin informatyvus ir patogus. Jame naudojimosi paspirtuku metu visuomet matysite važiavimo greitį, nuvažiuotą atstumą, baterijos įkrovos lygį ir veikimo trukmę.

Didelės padangos

25,4 cm skersmens padangos yra atsparios nusidėvėjimui bei puikiai absorbuoja smūgius važiavimo mieste metu.

Reguliuojamas vairo aukštis

Priklausomai nuo savo ūgio galėsite reguliuoti vairo aukštį. Tai užtikrins maksimalų komfortą naudojant prietaisą.

Kilkite į įkalnes

Šiuo elektriniu paspirtukas galėsite pakilti net į 30–45° įkalnes.

Amortizatoriai

Priekiniai ir galiniai amortizatoriai leis komfortiškai keliauti įvairia kelio danga nepatiriant nemalonaus vairo kratymo, sušvelnins kelio nelygumus bei užtikrins išskirtinį patogumą važiuojant.

Hidrauliniai stabdžiai

Hidrauliniai paspirtuko stabdžiai užtikrina nepriekaištingą stabdymo jėgą ir saugumą visos jūsų kelionės paspirtuku metu.

Pagamintas iš tvirtų, aukštos kokybės medžiagų

Elektrinio paspirtuko rėmas yra pagamintas iš aukštos kokybės aliuminio lydinio 6061, kuris užtikrina prietaiso tvirtumą, universalumą ir saugumą. Patvari paspirtuko konstrukcija išlaiko iki 120 kg apkrovą, o pats prietaisas sveria 33 kg.

Techninės elektrinio paspirtuko savybės:

• Galingumas: 2 x 1200 W (bendras 2400 W).

• Baterija: ličio jonų, 60 V, 24 Ah.

• Baterijos įkrovimo laikas: apie 10–12 val.

• Maksimalus greitis: iki 65–70 km/val.

• Maksimalus atstumas pilna įkrova: iki 80 km.

• Maksimalus vairuotojo svoris: 120 kg.

• Maksimali įkalnė: 30–45°.

• Stabdžiai: hidrauliniai.

• Priekiniai žibintai: yra.

• Padangos: 25,4 cm (10 colių) x 7,62 cm (3 coliai).

• Svoris: 33 kg.

• Matmenys: 132 x 60 x 121,5 cm.

• Rėmas: aliuminio lydinio 6061.

PASTABA: elektrinių paspirtukų nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo šių faktorių:

1. Vairuotojo svorio, paspirtuko programinių nustatymų, oro slėgio paspirtuko padangose.

2. Baterijos įkrovimo lygio, baterijos nusidėvėjimo / likutinės talpos lygio, - baterijos savybės kinta eksploatacijos eigoje ir tiesiogiai priklauso nuo naudojimo intensyvumo bei krovimo įpročių.

3. Vairavimo stiliaus (staigiai akceleruojant ar važiuojant maksimaliu greičiu nuvažiuojamas atstumas trumpėja), kelio reljefo, vėjo stiprumo bei krypties, oro temperatūros (krentant aplinkos temperatūrai, ličio baterijų techninės charakteristikos prastėja).

Mažiau Į krepšelį

Charakteristikos

Galingumas 2 x 1200 W
Maksimalus greitis 70 km/val.
Baterija 60 V
Nuvažiuojamas atstumas iki 80 km

Šią prekę taip pat rasite: Visų parduotuvų kontaktus rasite čia

Dažnai perkama kartu