Reikia patarimo?+370 655 94094

Greipfruto eterinis aliejus STYX _ST516, 10 ml

Prekės kodas: _ST516

Į mėgstamas prekes

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Greipfruto eterinis aliejus STYX „_ST516“, 10 ml

Visų tipų odai.

STYX greipfruto eterinis aliejus apgaubia jus lengva atmosfera, ypač padeda patiriant depresiją, tonizuoja, stimuliuoja energiją ir suteikia gyvybingumo. Be to, jis skatina ląstelių regeneraciją, kraujo cirkuliaciją, gerina kepenų ir tulžies pūslės veiklą. Efektyvus kovojant su c...

Daugiau

Greipfruto eterinis aliejus STYX „_ST516“, 10 ml

Visų tipų odai.

STYX greipfruto eterinis aliejus apgaubia jus lengva atmosfera, ypač padeda patiriant depresiją, tonizuoja, stimuliuoja energiją ir suteikia gyvybingumo. Be to, jis skatina ląstelių regeneraciją, kraujo cirkuliaciją, gerina kepenų ir tulžies pūslės veiklą. Efektyvus kovojant su celiulitu. Tinka riebiai, porėtai odai prižiūrėti.

Naudojimas: aromaterapijai, masažams. 3–5 lašus eterinio aliejaus įlašinti į aromaterapinę lempą arba puodelį su karštu vandeniu ir padėti ant radiatoriaus. Norint šį aliejų naudoti masažui, rekomenduojama kelis jo lašus įlašinti į bet kurį natūralų augalinį aliejų. Saunos oro aromatizavimui, keletą jo lašų užlašinkite ant sudrėkinto tamponėlio ir padėkite saunoje ant aukščiausios lentynos. Norint naudoti inhaliacijoms, įlašinkite 1–2 lašus eterinio aliejaus į 1 l karšto vandens. Peršalus ar sergant gripu, angina, kvėpavimo takų uždegimais – uždenkite galvą rankšluosčiu, pasilenkite virš garuojančio indo ir kvėpuokite garais.

Talpa: 10 ml.

Mažiau Į krepšelį

Susijusios prekės

Prenumerata sėkminga