Reikia patarimo?+370 655 94094

Cinamono eterinis aliejus STYX _ST523, 10 ml

Prekės kodas: _ST523

Į mėgstamas prekes

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Cinamono eterinis aliejus STYX „_ST523“, 10 ml

Visų tipų odai.

STYX cinamono eterinis aliejus apgaubia jus lengva atmosfera, puikiai padeda kovoti su patiriamu stresu ir ypatingai gerai veikia, kai trūksta emocinės ir fizinės šilumos bei artumos. Šis prabangus eterinis aliejus padeda įveikti nerimą ir įtampą, įkvepia ir suteikia kūrybiškumo. Tin...

Daugiau

Cinamono eterinis aliejus STYX „_ST523“, 10 ml

Visų tipų odai.

STYX cinamono eterinis aliejus apgaubia jus lengva atmosfera, puikiai padeda kovoti su patiriamu stresu ir ypatingai gerai veikia, kai trūksta emocinės ir fizinės šilumos bei artumos. Šis prabangus eterinis aliejus padeda įveikti nerimą ir įtampą, įkvepia ir suteikia kūrybiškumo. Tinka naudoti peršalus, slogos, žarnyno spazmų, impotencijos, menstruacinių skausmų atvejais, patiriant bendrą silpnumą ir raumenų skausmus. Cinamono eterinis aliejus skatina širdies, skrandžio ir virškinamojo trakto veiklą. Tinka naudoti įkandus vamzdžiams.

Naudojimas: aromaterapijai, masažams.3–5 lašus eterinio aliejaus įlašinti į aromaterapinę lempą arba puodelį su karštu vandeniu ir padėti ant radiatoriaus. Taip pat galima įlašinti kelis lašus į karštą 37–38°C temperatūros vonią – šios procedūros trukmė 10–20 min. Norint šį aliejų naudoti masažui rekomenduojama kelis jo lašus įlašinti į bet kurį natūralų augalinį aliejų.

Talpa: 10 ml.

Mažiau Į krepšelį

Susijusios prekės

Prenumerata sėkminga