Reikia patarimo?+370 655 94094

Plaukų garbanojimo žnyplės GHD Oracle GHD1000022169

Prekės kodas: GHD1000022169

265,00 €
Į mėgstamas prekes
NEMOKAMAI pristatysime iki gegužės 27 dienos

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Plaukų garbanojimo žnyplės GHD „Oracle“, GHD1000022169, juodos

GHD „Oracle“ plaukų garbanojimo žnyplės pasižymi ypač patogia prietaiso forma, optimalia modeliavimo karščio galia ir pažangiausia patentuota „Curl-zone“ suformuotų garbanų atvėsinimo technologija. Profesionalus fiksavimas užtikrina, kad vos vienu mostu sugarbanosite bet kokių tipų ...

Daugiau

Plaukų garbanojimo žnyplės GHD „Oracle“, GHD1000022169, juodos

GHD „Oracle“ plaukų garbanojimo žnyplės pasižymi ypač patogia prietaiso forma, optimalia modeliavimo karščio galia ir pažangiausia patentuota „Curl-zone“ suformuotų garbanų atvėsinimo technologija. Profesionalus fiksavimas užtikrina, kad vos vienu mostu sugarbanosite bet kokių tipų plaukus. Nesvarbu, kurioje galvos vietoje ar kokiu kampu modeliuojate plaukus, jie visuomet bus formuojami per išskirtinės „U“ formos cilindrą ir jūs galėsite tuojau pat džiaugtis idealiomis garbanomis.

Formuokite visų tipų garbanas

Pakreipkite GHD „Oracle“ prietaisą vis kitu kampu ir formuokite įvairiausias, net įnoringiausių klientų poreikius atitinkančias garbanas bei bangas. Rinkitės tarp didelių, mažesnių ar vidutinių, taip pat tvarkingų garbanų.

Optimali garbanojimo temperatūra

Šis modernus prietaisas naudoja optimalią 185°C plaukų garbanojimo temperatūrą. Sumodeliuoti šioje temperatūroje plaukai yra užfiksuojami atvėsinimo zonoje. Fiksavimo etape kieta ir lūži plauko būsena pasikeičia į lanksčią ir elastingą. Tokiu būdu plaukai sugarbanojami jų nepažeidžiant.

4 kaitinimo plokštelės

GHD „Oracle“ turi net 4 plaukų garbanojimui skirtas kaitinimo plokštelės, pagamintas iš aukščiausios kokybės keramikos ir užtikrinančias sveiką plaukų formavimą be jokio vėlimosi.

Unikali „U“ forma

Garbanokite prietaisu bet kurio tipo plaukus ir pasiekite geriausius rezultatus. Tai pasiekti padės išskirtinis „U“ formos garbanojimo cilindras, kuris padės džiaugtis idealiomis garbanomis.

Patentuota atvėsinimo zona

Plaukų garbanojimo žnyplės iš kitų prietaisų išsiskiria patentuota „Curl-zone“ plaukų atvėsinimo zona. Joje užfiksuojamos garbanos ir plaukai apsaugomi nuo trapumo be lūžinėjimo, o jūsų šukuosena atrodo nepriekaištingai.

Mažiau Į krepšelį

Charakteristikos

Tipas Formavimo žnyplės

Šią prekę taip pat rasite: Visų parduotuvų kontaktus rasite čia

Dažnai perkama kartu