Reikia patarimo?+370 655 94094

Gertuvė vandeniui Contigo Addison CON1000-0199, žalia, 750 ml

Prekės kodas: CON1000-0199

Į mėgstamas prekes

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Su šiomis „Contigo“ gertuvėmis Jūsų kelionės taps žymiai patogesnės ir malonesnės, nes patentuotos „Autoseal“ technologijos dėka būsite visiškai apsaugoti nuo gėrimų išsiliejimo, o norėdami numalšinti troškulį, tai galėsite padaryti vos vienu mygtuko paspaudimu. Norint atsigerti pakanka spustelti „Autoseal“ mygtuką, kurį atleidus, gertuvė užsir...

Daugiau

Su šiomis „Contigo“ gertuvėmis Jūsų kelionės taps žymiai patogesnės ir malonesnės, nes patentuotos „Autoseal“ technologijos dėka būsite visiškai apsaugoti nuo gėrimų išsiliejimo, o norėdami numalšinti troškulį, tai galėsite padaryti vos vienu mygtuko paspaudimu. Norint atsigerti pakanka spustelti „Autoseal“ mygtuką, kurį atleidus, gertuvė užsirakins automatiškai. O mygtuko užraktas apsaugos nuo atsitiktinio „Autoseal“ mygtuko paspaudimo. Paspaudus AUTOSPOUT mygtuką, gertuvės snapelis automatiškai iššoks ir galėsite gerti laikydami vandens gertuvę viena ranka, į ją net nežvilterėdami.

Ši Contigo gertuvė „Addison“ pagaminta iš itin patvaraus plastiko, ji yra ilgaamžė ir atspari smūgiams. Ji tinka praktiškai bet kokiems gertuvių laikikliams arba gali būti patogiai tvirtinama karabinu.

Contigo „Addison“ gertuvės savybės:

  • Gaminio sudėtyje nėra Bisfenolio A (BPA);

  • Talpa: 750 ml;

  • Gertuvės snapelio apsauginis dangtelis išlaiko jį švarų ir apsaugo;

  • Gertuvė turi rankenėlę su karabinu;

  • Gertuvės dangtelį saugu plauti indaplovėje;

  • Spalva: žalia.

Pasirūpinkite, kad su savimi visuomet turėtumėte „Contigo“ gertuvę ir galėtumėte numalšinti troškulį vos vienu mygtuko paspaudimu.

Mažiau Į krepšelį

Susijusios prekės

Prenumerata sėkminga