Reikia patarimo?+370 655 94094

Gertuvė vandeniui Contigo Grace Cobalt CON2095100 750 ml

Prekės kodas: CON2095100

18,95 €
Į mėgstamas prekes
Pristatysime iki balandžio 3 dienos

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Su šiomis gertuvėmis, skirtomis ir vaikams, ir suaugusiems, kelionės taps žymiai patogesnės ir malonesnės, nes patentuotos „Autoseal“ technologijos dėka būsite visiškai apsaugoti nuo gėrimų išsiliejimo, o norėdami numalšinti troškulį, tai galėsite padaryti vos vienu mygtuko paspaudimu. Norint atsigerti pakanka spustelėti „Autoseal“ mygtuką, kurį...

Daugiau

Su šiomis gertuvėmis, skirtomis ir vaikams, ir suaugusiems, kelionės taps žymiai patogesnės ir malonesnės, nes patentuotos „Autoseal“ technologijos dėka būsite visiškai apsaugoti nuo gėrimų išsiliejimo, o norėdami numalšinti troškulį, tai galėsite padaryti vos vienu mygtuko paspaudimu. Norint atsigerti pakanka spustelėti „Autoseal“ mygtuką, kurį atleidus, gertuvė užsirakins automatiškai. O mygtuko užraktas apsaugos nuo atsitiktinio AUTOSEAL mygtuko paspaudimo.

Contigo „Grace“ gertuvė pagaminta iš permatomo ir ilgai nenusidėvinčio Tritan™ kopoliesterio. Ji nesitepa ir neįsigeria kvapų. „Grace“ gertuvė tinka praktiškai bet kokiems gertuvių laikikliams arba gali būti patogiai tvirtinama karabinu.

Contigo „Grace“ gertuvės savybės:

  • Pagaminta nenaudojant BPA (Bisfenolio A);

  • Talpa: 750 ml;

  • Spalva: Kobalto mėlyna;

  • Gertuvės dangtelį saugu plauti indaplovėje.

Numalšinkite troškulį kartu su „Contigo“ , vos vieno mygtuko paspaudimu, nesvarbu kur bebūtumėte.


Mažiau Į krepšelį

Susijusios prekės

Prenumerata sėkminga