Reikia patarimo?+370 655 94094

Grilio kepimo kilimėlis Zyle ZyMat, juodas, 3 vnt.

Prekės kodas: ZYMAT

9,90 €
Pristatysime iki gegužės 26 dienos

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Grilio kepimo kilimėlis Zyle „ZyMat“, juodas, 3 vnt.

Su aukštos kokybės nepridegančiu grilio kepimo kilimėliu Zyle „ZyMat“ galėsite patogiai kepti grilyje smulkius arba skystus maisto produktus nesibaimindami, kad jie sukris pro grilio groteles arba apdegs. Grilio kepimo kilimėlį lengva ir paprasta prižiūrėti, todėl jį galėsite naudoti daug kar...

Daugiau

Grilio kepimo kilimėlis Zyle „ZyMat“, juodas, 3 vnt.

Su aukštos kokybės nepridegančiu grilio kepimo kilimėliu Zyle „ZyMat“ galėsite patogiai kepti grilyje smulkius arba skystus maisto produktus nesibaimindami, kad jie sukris pro grilio groteles arba apdegs. Grilio kepimo kilimėlį lengva ir paprasta prižiūrėti, todėl jį galėsite naudoti daug kartų.

Funkcionalus

Zyle „ZyMat“ grilio kepimo kilimėlis yra daugkartinio naudojimo ir ilgaamžis. Su šiuo funkcionaliu kilimėliu jūs tapsite tikrais grilio ir barbekiu kepimo meistrais, nes jūsų ruošiami kepsniai neapdegs ir nesukris pro groteles.

Ypač plonas

Šio grilio kepimo kilimėlio storis siekia vos 0,2 mm ir yra specialiai pritaikytas idealiam kepimui ir maksimaliai skaniam maistui ruošti. Tai patikrinta atliekant daugybę bandymų su grilio kepimo kilimėliais – jų metu nustatyta, kad kepant ant storesnių kilimėlių, maistas praranda dalį savo skoninių savybių. To neatsitinka naudojant Zyle „ZyMat“.

Patvarus

Kilimėlis kepimo metu išlaiko temperatūrą net iki 260° C, todėl galite mėgautis grilio kepimu ir nesibaiminti, kad kilimėlis užsidegs. Šis patvarus ir kokybiškas grilio kilimėlis tarnaus jums mažiausiai 100 kepimų.

Lengva prižiūrėti

Grilio kepimo kilimėlį Zyle „ZyMat“ ypač paprasta prižiūrėti. Baigę kepti jį tiesiog nuvalykite drėgna šluoste, kol kilimėlis dar šiltas. Visiškai atvėsus, nuplaukite šiltu vandeniu su muilu.

Išskirtinės grilio kepimo kilimėlio Zyle „ZyMat“ savybės:

• Nepridegantis, nelipnus paviršius.

• Daugkartinio naudojimo.

• Storis: 0,2 mm.

• Matmenys: 40 x 33 cm.

• Neslystantis paviršius.

• Spalva: juoda.

• Komplekte: 3 vnt.

Naudojimas: įkaitinkite grilį iki norimos temperatūros (tik žemos arba vidutinės), ištieskite grilio kilimėlį ant grotelių ir ant jo dėkite maistą, po kepimo iškart nenuimkite kilimėlio nuo grotelių. Nepjaustykite maisto ant kilimėlio, kad jo nepažeistumėte.

Mažiau Į krepšelį

Šią prekę taip pat rasite: Visų parduotuvų kontaktus rasite čia

Dažnai perkama kartu