Reikia patarimo?+370 655 94094

Informacija

Nepaprastai lengvas gruzdinimas. Kepkite tik su vienu šaukštu aliejaus (arba visai be aliejaus)!

Ar kada nors pagalvojote, kad galėtumėte gruzdinti bulvytes ir kitą maistą, įpylę vos vieną šaukštą aliejaus? Arba visai nenaudodami aliejaus?

Tik pagalvokite: suvartotumėte kur kas mažiau riebalų, o Jūsų mėgstamiausių patiekalų skonis išliktų nepakitęs.

Automatinė daugiafunkcinė krosnelė-gruzdintuvė „Zyle“ leis Jums gruzdinti bulvytes ir ruošti kitą maistą kur kas sveikesniu metodu, nepakenkiant jo skoniui. Šis prietaisas su halogeniniu kaitinimo elementu, besisukančiu dubeniu, mentele ir apverčiamomis skrudinimo grotelėmis skirtas žmonėms, besirūpinantiems savo sveikata.

Pradžiuginkite savo skonio receptorius! Galėsite ruošti pačius įvairiausius patiekalus: pavasarinius blynelius ar vištienos troškinį su kariu, šviežią žuvį ar traškias bulvytes.

Tad kokias gi funkcijas atlieka „Zyle“ krosnelė-gruzdintuvė?

 • Kepa;

 • Verda;

 • Skrudina riebaluose.

Zyle“ gruzdintuvei pakaks vos vieno šaukšto aliejaus (jei jo reikia receptui). Tai net 99.5% mažiau aliejaus nei sunaudoja įprasta standartinė 3 litrų talpos gruzdintuvė! Be to, kai ruošiate bulvytes arba sušaldytą maistą, krosnelė aliejaus visai nenaudoja.

Dubenėlis ir išimama mentelė sukurti taip, kad juos būtų nesunku pritaikyti įvairių maisto produktų ruošimui, taigi galėsite gaminti ne tik bulvytes, bet ir kitus patiekalus, pavyzdžiui, žuvį. „Zyle“ krosnelė pritaikyta šviežiems ir šaldytiems produktams, žuviai (tiek valytai, tiek nevalytai), vištienai (su odele ir be jos), traškioms bulvytėms, sultingiems žlėgtainiams, skaniems pavasariniams blyneliams ir aštriems „Samosa“ pyragėliams. Taip pat galėsite ruošti vištienos troškinį su grietinėle ir kariu ar troškinti dešreles raudono vyno padaže. Lengvai pagaminsite gardžias dešreles, mėsainius ar kepsnius.

Naudokite „Zyle“ kepimo groteles mažesniems, sunkiau ruošiamiems produktams apdoroti, pvz. žuviai, dešrelėms ar viščiukui.

Besisukanti mentelė, konvekcinis kaitinimas ir skrudinimo indelis – kad maistą ruošti būtų paprasčiau!

Aukštai įrengtas kaitinimo elementas leis šilumai pasiskirstyti tolygiai, todėl gautos bulvytės bus traškios ir dailios auksinės spalvos.

Supilkite padažus ir suberkite žoleles bei prieskonius arba kepdami, arba baigę ruošti maistą. Prietaise įrengtas ventiliatorius paskirstys šilumą vienodai po visą dubenį, todėl maistas iškeps greitai ir tolygiai.

Zyle“ krosnelė turi besisukančią mentelę, kuri apvers ingredientus, taigi Jums nereikės patiems maišyti ir apversti produktų.

Taip pat galėsite mentelę išimti, gamindami žuvį ir vištieną arba garuose ruošdami pudingus. Kartu su krosnele parduodamos apverčiamos grotelės leis kepti maistą pakeltą ant grotelių ir padės nubėgti pertekliniam aliejui. Grotelės tikrai pravers gaminant dešreles ar nedidelį viščiuką.

Krosnelė įkaista iš karto. „Zyle“ paruošta naudoti visuomet, kai Jums reikia.

Krosnelės iš anksto įkaitinti nereikės. Halogeninis kaitinimo elementas užtikrins, kad gruzdintuvė įkaistų vos įjungta. Elemento lemputė nušvies vidinę prietaiso dalį, taigi galėsite stebėti visą kepimo procesą.

Lengvai naudojami valdymo mygtukai leis Jums nustatyti maisto ruošimo laiką ir kontroliuoti kepimo procesą. Baigus kepti, „Zyle“ gruzdintuvė automatiškai išsijungs; Jus apie tai perspės pasigirdęs pypsėjimas. Neįkaistanti prie dubenėlio pritvirtinta rankenėlė leis lengvai išimti indelį ir tuoj pat patiekti maistą.

Zyle“ krosnelę lengva tiek naudoti, tiek valyti!

Krosnelei atvėsus, išimkite vidinį dubenėlį, mentelę ir kepimo groteles ir plaukite indaplovėje. Dangtelį nuvalykite skudurėliu.

Naudotojo vadove rasite nesunkiai paruošiamų ir „Zyle“ krosnelei pritaikytų receptų idėjų saldumynams, užkandžiams ir karštiems patiekalams.

Sužinokite daugiau apie naudingas „Zyle“ krosnelės funkcijas:

 • Vidinė besisukanti mentelė apvers ingredientus, kad jie iškeptų tolygiau.

 • Neįkaistanti rankenėlė.

 • Skaitmeninis LCD laikmatis su garsiniu signalu ir automatinio išsijungimo funkcija.

 • Vidinės kepimo grotelės, padėsiančios nutekėti pertekliniam aliejui.

 • Kepdami žuvį ar vištieną, galėsite mentelę išimti.

 • Pakaks 1 šaukšto aliejaus – tai net 99,5% mažiau nei sunaudoja įprasta gruzdintuvė.

 • Unikalus išimamas besisukantis dubenėlis. Galėsite plauti ir indaplovėje.

 • Halogeno lemputė apšvies indelį, kad galėtumėte sekti kepimo procesą.

 • Sutelkta halogeninio kaitinimo elemento šiluma padės greičiau paruošti maistą.

Įsigykite šią prekę parduotuvėje Visų parduotuvų kontaktus rasite čia

(4 parduotuvės)
Pramonės pr. 16, Krinona, PM Urmas, 18 salė
Baršausko 66a, Krinona, Kaunas PC Molas
Raudondvario pl. 162, Krinona, Kaunas Raudondvario pl.
Pramonės pr. 16, Krinona, PM Urmas, Geltonoji galerija
(1 parduotuvė)
Taikos pr. 141, Krinona, PC Big2-Klaipėda
(1 parduotuvė)
V. Kudirkos g. 3, Krinona, Marijampolės Maxima
(3 parduotuvės)
Ozo g. 25, Krinona, Vilniaus Akropolis
Lakūnų g. 24, Krinona, Vilnius Parkas Outlet
Ukmergės g. 369, Krinona, BIG-Vilnius

Susijusios prekės

1 kita prekė toje pačioje kategorijoje: Gruzdintuvės

Prenumerata sėkminga