Reikia patarimo?+370 655 94094

Indukcinė keptuvė Swiss Diamond Ø26 cm, XD6426i

Prekės kodas: SDXD6426i

135,00 €
Į mėgstamas prekes
NEMOKAMAI pristatysime iki gegužės 27 dienos

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Indukcinė keptuvė Swiss Diamond „SDXD6426i“, Ø26 cm

Swiss Diamond“ indukcinių produktų linija „XD“ yra sustiprinta 20 % daugiau deimantų, todėl pasižymi dar stipresne ir sunkiau pažeidžiama korpuso danga, kuri garantuoja ilgaamžiškumą ir kokybę. Šias keptuves itin lengva valyti, o maistą ruošti dar patogiau. Jeigu norite gaminti sveikesnius ir...

Daugiau

Indukcinė keptuvė Swiss Diamond „SDXD6426i“, Ø26 cm

Swiss Diamond“ indukcinių produktų linija „XD“ yra sustiprinta 20 % daugiau deimantų, todėl pasižymi dar stipresne ir sunkiau pažeidžiama korpuso danga, kuri garantuoja ilgaamžiškumą ir kokybę. Šias keptuves itin lengva valyti, o maistą ruošti dar patogiau. Jeigu norite gaminti sveikesnius ir skanesnius patiekalus – ši indukcinė keptuvė tinka kaip tik jums.

Swiss Diamond“ indukcinės keptuvės išsiskiria tuo, jog jose galima gaminti nenaudojant arba su labai mažai riebalų. Todėl jūsų paruoštas maistas bus sveikesnis bei jame dar geriau atsiskleis visos gerosios skoninės savybės bei aromatai. Ši indukcinė keptuvė garantuoja kokybiškesnio ir maistingąsias medžiagas išlaikančio maisto ruošimą.

XD“ produktų linijos paviršius yra sustiprintas 20 % daugiau deimantų ir yra dar ilgaamžiškesnis. Taip pat tai leidžia geriau paskirstyti šilumą ir taupyti energiją gaminant ant mažesnės kaitros. Nesvarbu, ar jūs kepate omletą, ar gaminate sudėtingus virtuozo vertus patiekalus, ši indukcinė keptuvė tikrai atitiks jūsų poreikius ir taps geriausiu draugu kiekvienoje virtuvėje.

Išskirtinės indukcinės keptuvės „Swiss Diamond“ savybės:

• Skersmuo: 26 cm.
• Elegantiškas, funkcionalus dizainas.
• Svoris: 1,36 kg.
• Galima naudoti orkaitėje: iki 260°C.
• Rekomenduojama plauti rankomis.
• Nelimpanti danga.
• Tinka visoms viryklėms.

Mažiau Į krepšelį

Charakteristikos

Skersmuo 26 cm

Šią prekę taip pat rasite: Visų parduotuvų kontaktus rasite čia

Dažnai perkama kartu