Reikia patarimo?+370 655 94094

Kamado grilis Zyle, Medium 48 cm, ZY18BLBBQ

Prekės kodas: ZY18BLBBQ

535,00 €
Į mėgstamas prekes
NEMOKAMAI pristatysime iki sausio 28 dienos

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

+DOVANOS!

 • Stovas viščiuko kepimui, ZYCHICKEN;

 • Įrankis pelenams valyti, ZYASCH;

 • Apsauginis griliaus uždangalas, ZY18CO.

Su „Zyle“ Kamado griliumi pasigaminsite puikiai apskrudusius, minkštus ir sultingus mėsos kepsnius, gardžias žuvis, sočius troškinius, picas bei nepaprasto skonio desertus. Grilis abiejose pusėse turi susilankstančias ...

Daugiau

+DOVANOS!

 • Stovas viščiuko kepimui, ZYCHICKEN;

 • Įrankis pelenams valyti, ZYASCH;

 • Apsauginis griliaus uždangalas, ZY18CO.

Su „Zyle“ Kamado griliumi pasigaminsite puikiai apskrudusius, minkštus ir sultingus mėsos kepsnius, gardžias žuvis, sočius troškinius, picas bei nepaprasto skonio desertus. Grilis abiejose pusėse turi susilankstančias bambukines lentynas, kuriose bus patogu susidėti reikiamus ingredientus. Su šiuo griliumi galėsite ne tik kepti, bet skrudinti ir rūkyti įvairius gaminius, o vienu metu galėsite pasigaminti net kelias vakarienes.

Pagrindinis „Zyle“ Kamado grilio privalumas – tai gebėjimas išlaikyti ir paskirstyti karštį. Specialios grilio formos dėka karštis yra vienodai paskirstomas, taigi gaminami patiekalai iškepa tolygiai ir išlieka sultingi bei gardūs. Kepant dujiniuose griliuose, karštis pasišalina ir kepimas vyksta dažniausiai iš apačios. Dujiniams griliams reikia daugiau karščio, kad pasiektų tokią pačią temperatūrą kaip kepant su Kamado griliumi, o dėl pernelyg didelio karščio kepsniai praranda drėgnumą. Keramikinės konstrukcijos ir unikalios formos dėka, „Zyle“ Kamado grilyje gaminami patiekalai pasižymės neprilygstamu sultingumu ir įgaus gardų laužo ir dūmų aromatą, kas suteiks patiekalams išskirtinį ir išraiškingą skonį.

Kamado grilis „Zyle“, 48 cm

Šis „Zyle“ Kamado grilis bus nepamainomas įvairių iškylų metu. Dėl savo kompaktiško dydžio jį taip pat galėsite naudoti nedideliuose kiemeliuose, kotedžų terasose ar balkonuose. Su šiuo griliu vienu metu galėsite paruošti net kelis mėgstamus patiekalus.

Šio „Zyle“ Kamado grilio kojos, spyruoklės bei kitos jungiamosios dalys yra pagamintos iš nerūdijančio plieno, todėl laikui bėgant šios dalys nepradės rūdyti, o tai prailgins grilio tarnavimo laiką.

Techninės „Zyle“ Kamado grilio savybės:

 • Kepimo paviršiaus skersmuo: 38 cm;

 • Grilio skersmuo: 48 cm;

 • Svoris: 63kg;

 • Išmatavimai: 73,5 cm x 62,5 cm x 75 cm;

 • Spalva: juoda.

Rekomenduojami priedai:

Grotelių pakėlėjas „Zyle“

Su šiuo „Zyle“ kepimo grotelių pakėlėju, patogiai pakelsite kepimo groteles ir apsaugosite savo kepsnius nuo per didelės kaitros. Jūsų kepsniai keps lėtai, bus tobulai apskrudę ir sultingi.

Karščio deflektorius „Zyle“

Zyle“ karščio deflektoriaus dėka, Jūsų grilis taps panašus į rūkyklą. Šis prietaisas, kepimo ant griliaus metu, cirkuliuoja orą aplink kepamus patiekalus (jautieną, vištieną, žuvį) ir tuo pat metu apsaugo juos nuo tiesioginio karščio bei liepsnos. Puikiai tinka lėtam mėsos rūkymo procesui.

Karščio deflektoriaus pakėlėjas „Zyle“

Nerūdijančio plieno grilio stovas yra skirtas deflektoriaus arba picos akmens pakėlimui, siekiant išvengti tiesioginės kaitros.

Zyle“ akmuo picai kepti

Picos kepimas namuose tampa vis populiaresnis tarp jaunų, entuziastingų žmonių. Gamindami picą namuose Jūs galėsite laisvai eksperimentuoti bei išsirinkti pačius geriausius ingredientus. Šį akmenį taip pat galėsite naudoti ir duonos bei gaminių iš sluoksniuotos tešlos kepimui. Jūsų gaminiai bus tolygiai apskrudę, lyg būtų kepę picos krosnyje. Šis „Zyle“ akmuo puikiai tiks jau paruoštų, šaldytų picų atšildymui bei jau pagamintų patiekalų pašildymui. Akmuo nereikalauja specialios priežiūros.

Stovas šonkauliukų kepimui „Zyle“

Jei dievinate keptus šonkauliukus, Jums neabejotinai patiks patiks šis „Zyle“ stovas šonkauliukų kepimui.

Naudojant šį stovą, Jums nereikės šonkauliukų dėti tiesiai ant kepimo grotelių. Kepimo metu tiek oro srautas, tiek dūmai bus tinkamai paskirstyti, taigi šonkauliukai iškeps tolygiai ir bus tobulai apskrudę.

Įrankis pelenams valyti „Zyle“

Su šiuo įrankiu efektyviai išvalysite nedidelius pelenų kiekius, susikaupusius grilyje. Siekiant užtikrinti kokybišką grilio veikimą, būtina reguliariai valyti pelenus.

Apsauginis grilio uždangalas „Zyle“

Šis, iš aukštos kokybės medžiagos pagamintas grilio uždangalas, yra ilgaamžis ir atsparus bet kokioms oro sąlygoms bei temperatūrai. Neblunka. Puikiai apsaugos Jūsų grilį nuo neigiamo aplinkos poveikio.

Mažiau Į krepšelį

Šią prekę taip pat rasite: Visų parduotuvų kontaktus rasite čia

(1 parduotuvė)
Raudondvario pl. 162, Krinona, Kaunas Raudondvario pl.

Susijusios prekės

Prenumerata sėkminga