Reikia patarimo?+370 655 94094

Kavos pupelės Danesi Emerald, 1010125, 1 kg

Prekės kodas: DN1010125

30,00 €
Į mėgstamas prekes
Pristatysime iki gegužės 20 dienos

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Daugiau nei šimtą metų „Danesi“ prekinis ženklas simbolizuoja išskirtinį dėmesį kokybei ir tradicijoms, prisitaikančiomis prie kintančios darbo aplinkos bei besiplečiančių rinkų. „Danesi“ siekia užtikrinti kokybę kiekviename kavos tiekimo, maišymo bei skrudinimo etape, kad galėtų savo klientams tiekti aukščiausios kokybės espresso kavą. Dėl šios...

Daugiau

Daugiau nei šimtą metų „Danesi“ prekinis ženklas simbolizuoja išskirtinį dėmesį kokybei ir tradicijoms, prisitaikančiomis prie kintančios darbo aplinkos bei besiplečiančių rinkų. „Danesi“ siekia užtikrinti kokybę kiekviename kavos tiekimo, maišymo bei skrudinimo etape, kad galėtų savo klientams tiekti aukščiausios kokybės espresso kavą. Dėl šios priežasties išgaunamas išskirtinis ir unikalus espresso kavos puodelis.

Kavos pupelės Danesi „Emerald“

Tiršta, mažo rūgštumo ir kartumo kava su švelniu poskoniu. Nepamirštamai tiršta „Emerald“ kava yra apibūdinama kaip gryna ir tirštos konsistencijos kava. Ji tinka tiems, kurie mėgsta stipresnę ir aromatingesnę espresso kavą. Kavos mišinį sudaro Brazilijos, Etiopijos ir Afrikos aukštumų kavos pupelės.
Supakuota naudojant apsaugines dujas.

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje, vėsioje vietoje.

„Danesi“ – tai šimtametės itališkos kavos tradicijos šiandien.

Mažiau Į krepšelį

Šią prekę taip pat rasite: Visų parduotuvų kontaktus rasite čia

Dažnai perkama kartu