Reikia patarimo?+370 655 94094

Kavos pupelės Danesi Brasileiro Carnaval, 1050035, 1 kg

Prekės kodas: DN1050035

22,00 €
Į mėgstamas prekes
Pristatysime iki gegužės 20 dienos

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Daugiau nei šimtą metų „Danesi“ prekinis ženklas simbolizuoja išskirtinį dėmesį kokybei ir tradicijoms, prisitaikančiomis prie kintančios darbo aplinkos bei besiplečiančių rinkų. „Danesi“ siekia užtikrinti kokybę kiekviename kavos tiekimo, maišymo bei skrudinimo etape, kad galėtų savo klientams tiekti aukščiausios kokybės espresso kavą. Dėl šios...

Daugiau

Daugiau nei šimtą metų „Danesi“ prekinis ženklas simbolizuoja išskirtinį dėmesį kokybei ir tradicijoms, prisitaikančiomis prie kintančios darbo aplinkos bei besiplečiančių rinkų. „Danesi“ siekia užtikrinti kokybę kiekviename kavos tiekimo, maišymo bei skrudinimo etape, kad galėtų savo klientams tiekti aukščiausios kokybės espresso kavą. Dėl šios priežasties išgaunamas išskirtinis ir unikalus espresso kavos puodelis.

Kavos pupelės Danesi „Brasileiro Carnaval“

Daugybė metų kavos maišymo tyrimų leido „Danesi“profesionalams sukurti produktą, unikalų savo rūgštumo, kartumo, tirštumo ir aromatingumo balansu. „Brasileiro Carnaval“apjungia kavos pupeles iš Lotynų Amerikos kalnų aukštumų ir vėsių Afrikos lygumų. Tamsaus skrudidinimo kava idealiai tinka tiek espresso kavai, tiek kavai su pienu.

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje, vėsioje vietoje.

„Danesi“ – tai šimtametės itališkos kavos tradicijos šiandien.

Mažiau Į krepšelį

Šią prekę taip pat rasite: Visų parduotuvų kontaktus rasite čia

Dažnai perkama kartu