Reikia patarimo?+370 655 94094

Kepimo indas su mediniu stovu Lava LVPTP2230K

Prekės kodas: LVPTP2230K4

57,34 €
Į mėgstamas prekes
NEMOKAMAI pristatysime iki sausio 24 dienos

Turite klausimų?

Klausti
Nemokamas
pristatymas

Informacija

Kepimo indas su mediniu stovu „Lava“

Ketus (Špižius) žinomas kaip viena iš geriausių žaliavų indams gaminti. Ketaus induose galima tiek troškinti ant mažos kaitros, tiek ir kepti ant didesnės kaitros. Dėl puikaus šilumos paskirstymo išlieka visos maistingosios medžiagos. Ketus puikiai sukaupia ir paskirsto šilumą, todėl gaminant maistą taupoma e...

Daugiau

Kepimo indas su mediniu stovu „Lava“

Ketus (Špižius) žinomas kaip viena iš geriausių žaliavų indams gaminti. Ketaus induose galima tiek troškinti ant mažos kaitros, tiek ir kepti ant didesnės kaitros. Dėl puikaus šilumos paskirstymo išlieka visos maistingosios medžiagos. Ketus puikiai sukaupia ir paskirsto šilumą, todėl gaminant maistą taupoma energija, o indai ilgai palaiko karštį nukėlus juos nuo viryklės.

Kodėl „LAVA Metal" keptuvės ir puodai yra tokie sunkūs?
Geras ketaus (špižinis) puodas ar keptuvė turėtų būti gana sunkūs. Šie prietaisai turi storą pagrindą. Kadangi storas ketaus sluoksnis sugeria daugiau šilumos, storas pagrindas užtikrins, kad ruošiamas maistas išvirtų visame puode vienodai.

Gaminami produktai nepraranda maistingumo ir neprikepa
„LAVA Metal" emaliuotose ketaus (špižinėse) keptuvėse gaminama mėsa niekada neprilimpa. Tam yra kelios priežastys. Didelė keptuvės paviršiaus šiluma neleis, kad mėsa netektų sultingumo, maistinės vertės ir skonio, nes per trumpą laiką susiformavusi sausa ir kieta apskrudusios mėsos plutelė neleis jai prarasti šių naudingųjų savybių. Taigi nors gabalėlis iš pradžių prilimpa, pakaks keleto minučių, kad būtų pašalinti mėsos paviršiaus skysčiai ir maistas neprikeptų.

Skanesnė ir sveikesnė mityba
„LAVA Metal" emaliuoti ketaus (špižiniai) puodai ir keptuvės pritaikomi patiems įvairiausiems patiekalams, tokiems kaip sriubos, ryžiai, kepsniai, ant grotelių kepta mėsa, troškiniai, desertai, pyragai ir duonos gaminiai, ruošti. Ketus (špižius) tinkamas patiems įvairiausiems maisto apdorojimo metodams.
Kadangi induose iš ketaus šiluma tolygiai paskirstoma po visą paviršių, ši medžiaga ypač puikiai pritaikyta ilgai vidutinėje temperatūroje ruošiamiems patiekalams, pvz. troškintai mėsai ar žuviai, patiekalams su alyvuogių aliejumi ir kt. Taip pat ketaus induose apdorojant mėsą, ji įgauna skonį, panašų į ant grotelių kepintos mėsos, o daržovės gražiai apskrunda.

Maistas nepraranda skonio, vitaminų ir mineralų
Specialus „LAVA Metal" dangčio dizainas užtikrins, kad puode susidarę garai kondensuotųsi ir būtų pakartotinai sumaišomi su maistu. Tinkamai apdorojant maistą, gauti patiekalai bus ne tik nepaprastai skanūs bei kvapūs, bet ir maistingi, taigi maitinsitės kur kas sveikiau.

Lengvai valomi prietaisai
Dėl ypatingos emaliavimo technologijos, kurią pasaulyje naudoja vos kelios kompanijos, „LAVA Metal" ketaus (špižinės) keptuvės ir puodai gali būti plaunami indaplovėje. Be to, šie puodai ir keptuvės valomi lengvai ir greitai. Atidžiai perskaitykite prietaisų valymo ir priežiūros instrukcijas.

Išskirtinės savybės:
• Išmatavimai:22x30 cm;
• Talpa: 2.65l;
• Medinis stovas
• Emaliuotas ketaus (špižiaus) paviršius
• Dugno storis - 5 mm
• Sienelių storis - 4 mm

Mažiau Į krepšelį

Šią prekę taip pat rasite: Visų parduotuvų kontaktus rasite čia

(1 parduotuvė)
Lakūnų g. 24, Krinona, Vilnius Parkas Outlet

Susijusios prekės

Prenumerata sėkminga