Reikia patarimo?+370 655 94094

Keptuvė Lava Metal LVYTV28K0 su medine rankena, 28 cm

Prekės kodas: LVYTV28K0

57,00 €
Į mėgstamas prekes
NEMOKAMAI pristatysime iki lapkričio 22 dienos

Turite klausimų?

Klausti
Nemokamas
pristatymas
Keptuvė Lava Metal LVYTV28K0 su medine rankena, 28 cm
Keptuvė Lava Metal LVYTV28K0 su medine rankena, 28 cm
Keptuvė Lava Metal LVYTV28K0 su medine rankena, 28 cm

Informacija

Lava „Metal“ keptuvė su medine rankena:

 • Emaliuotas ketaus (špižiaus) paviršius;

 • Dydis: 28cm Ø;

 • Dugno storis - 5 mm;

 • Sienelių storis - 4 mm.

Ketus (špižius) žinomas kaip viena iš geriausių žaliavų indams gaminti. Ketaus induose galima tiek troškinti ant mažos kaitros, tiek ir kepti ant didesnės kaitros. Dėl puikaus šilumos paskirsty...

Daugiau

Lava „Metal“ keptuvė su medine rankena:

 • Emaliuotas ketaus (špižiaus) paviršius;

 • Dydis: 28cm Ø;

 • Dugno storis - 5 mm;

 • Sienelių storis - 4 mm.

Ketus (špižius) žinomas kaip viena iš geriausių žaliavų indams gaminti. Ketaus induose galima tiek troškinti ant mažos kaitros, tiek ir kepti ant didesnės kaitros. Dėl puikaus šilumos paskirstymo išlieka visos maistingosios medžiagos. Ketus puikiai sukaupia ir paskirsto šilumą, todėl gaminant maistą taupoma energija, o indai ilgai palaiko karštį ir nukėlus juos nuo viryklės.

Kodėl Lava „Metal" keptuvės ir puodai yra tokie sunkūs?

Geras ketaus puodas ar keptuvė turėtų būti gana sunkūs. Šie prietaisai turi storą pagrindą. Kadangi storas ketaus sluoksnis sugeria daugiau šilumos, storas pagrindas užtikrins, kad ruošiamas maistas išvirtų visame puode vienodai.

Gaminami produktai nepraranda maistingųjų savybių ir neprikepa

Lava „Metal“ emaliuotose ketaus keptuvėse gaminama mėsa niekada neprilimpa. Dėl keptuvės paviršiaus šilumos, kepama mėsa išsaugo savo maistinę vertę, sultingumą bei skonį, o per trumpą laiką susiformavusi sausa ir kieta apskrudusios mėsos plutelė jai neleidžia prarasti šių naudingųjų savybių. Taigi nors mėsos gabalėlis iš pradžių ir prilimpa, pakaks keleto minučių, kad būtų pašalinti mėsos paviršiaus skysčiai ir maistas neprikeptų.

Sveikesnė mityba ir skanesnis maistas

Lava „Metal“ emaliuoti ketaus puodai ir keptuvės pritaikomi patiems įvairiausiems patiekalams, tokiems kaip: sriubos, ryžiai, kepsniai, ant grotelių kepta mėsa, troškiniai, desertai, pyragai ir duonos gaminiai, ruošti. Ketus tinkamas patiems įvairiausiems maisto apdorojimo metodams.

Kadangi ketaus puoduose ar keptuvėse šiluma paskirstoma tolygiai po visą paviršių, jie ypač puikiai tinka ilgai vidutinėje temperatūroje ruošiamiems patiekalams, pvz.: troškintai mėsai ar žuviai, patiekalams su alyvuogių aliejumi ir kt. Be to, kepant mėsą ketaus induose, ji įgauna skonį, panašų į ant grotelių keptos mėsos, o daržovės gražiai apskrunda.

Maistas nepraranda skonio, vitaminų ir mineralų

Specialus Lava „Metal“ dangčio dizainas užtikrins, kad puode susidarę garai kondensuotųsi ir būtų pakartotinai sumaišomi su maistu. Tinkamai apdorojant maistą, paruošti patiekalai bus ne tik nepaprastai skanūs bei kvapnūs, tačiau ir maistingi - taigi Jūs maitinsitės kur kas sveikiau.

Lengvai valomi prietaisai

Dėl ypatingos emaliavimo technologijos, kurią pasaulyje naudoja vos kelios kompanijos, Lava „Metal“ ketaus keptuvės ir puodai gali būti plaunami indaplovėje. Be to, šie puodai ir keptuvės valomi lengvai ir greitai.

Patvirtinta kokybė

Lava „Metal“ atitinka šiuos kokybės standartus:

 • RoHS, REACH sertifikatai. Prietaisuose nėra kenksmingų medžiagų, tokių kaip švinas ir kadmis;

 • LFGB (Vokietija);

 • FDA (JAV);

 • 84/500/EEC (Europa);

 • Prietaisai atsparūs šaltai citrinos rūgščiai, įkaitusiai citrinos rūgščiai, vandens garams, verdančiam vandeniui ir valiklių tirpalams;

 • CE;

 • ISO9001.

Mažiau Į krepšelį

Šią prekę taip pat rasite: Visų parduotuvų kontaktus rasite čia

(2 parduotuvės)
Ukmergės g. 369, Krinona, BIG-Vilnius
Lakūnų g. 24, Krinona, Vilnius Parkas Outlet
(1 parduotuvė)
Aido g. 8, Krinona, Šiaulių Akropolis

Susijusios prekės

Prenumerata sėkminga