Reikia patarimo?+370 655 94094

Langų valymo prietaisas Cecotec Conga Immortal Extreme Glass Hand 05100

Prekės kodas: CE05100

45,00 €
Pristatysime iki gegužės 27 dienos

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Langų valymo prietaisas Cecotec „Conga Immortal Extreme Glass Hand“

„3 viename“ principu veikiantis profesionalus langų valymo prietaisas Cecotec „Conga Immortal Extreme Glass Hand“ išpurškia, nuvalo ir nusausina stiklinius paviršius iki 75 kv. m vos per 30 minučių.

Funkcionalumas

Modernus langų valymo prietaisas visapusiškai rūpinasi langų s...

Daugiau

Langų valymo prietaisas Cecotec „Conga Immortal Extreme Glass Hand“

„3 viename“ principu veikiantis profesionalus langų valymo prietaisas Cecotec „Conga Immortal Extreme Glass Hand“ išpurškia, nuvalo ir nusausina stiklinius paviršius iki 75 kv. m vos per 30 minučių.

Funkcionalumas

Modernus langų valymo prietaisas visapusiškai rūpinasi langų stiklais, profesionaliai juos nupurkšdamas, išvalydamas ir nusausindamas. Tai pasiekti leidžia unikali, itin didele galia pasižyminti „ExtremePower“ technologija.

3 valymo etapai

Pirmajame valymo etape langai nupurškiami valymo priemone arba vandeniu su muilu – tam skirtas pridedamas 300 ml talpos purkštuvas. Tolesnė valymo fazė vykdoma mikropluošto šluoste, kuri pašalina net labiausiai pridžiūvusius ir sukietėjusius nešvarumus. Susiurbimas: nuo stiklo paviršiaus nusiurbiami ne tik visi likę nešvarumai ir dulkės, bet ir nepaliekama jokios drėgmės, taigi langai lieka visiškai švarūs ir nuostabiai blizgantys.

Universalus

Su šiuo unikaliu langų valymo prietaisu Cecotec „Conga Immortal Extreme Glass Hand“ galėsite valyti ne tik savo namų langų stiklus, bet ir automobilio stiklus bei įvairius kitus paviršius kaip stikliniai stalai, veidrodžiai, dušo kabinos sienelės ir net plytelės.

ImmortalBattery“ technologija

Savo langų valymo prietaisu galėsite visiškai pasitikėti, nes jame yra integruota „ImmortalBattery“ technologija. Ji lemia, kad prietaiso akumuliatoriaus ne tik yra įkraunamas dvigubai greičiau, tačiau ir jo talpa einant laikui nemažėja, taigi roboto langų valymo efektyvumas išlieka visą laiką toks pat. Juo per 30 minučių įkrovos laiką galėsite išvalyti iki 75 kv. m ploto.

Kompaktiškas

Nedidelis ir lengvas belaidis Cecotec „Conga Immortal Extreme Glass Hand“ langų valymo prietaisas yra itin patogus naudoti. Naudodami jį išvengsite erzinančių laidų, o nepasiekiamų vietų jums tiesiog neliks. Pasiimkite langų valymo prietaisą su savimi, kur tik norite, be rūpesčių valykite automobilio langus ir kitas problemiškas vietas.

Langų valymo prietaiso išskirtinės savybės:
• 100 ml vandens talpa ir 300 ml purkštuvas.
• Veikimas: 30 minučių ir iki 75 kv .m.
• Matmenys: 17,5 x 20 x 26 cm.
• Svoris: 0,62 kg.
• Įtampa: 220-240 V, 50/60 Hz.
• Baterija: įkraunama ličio jonų 3,7 V, 1500 mAh.

Mažiau Į krepšelį

Šią prekę taip pat rasite: Visų parduotuvų kontaktus rasite čia

Dažnai perkama kartu