Reikia patarimo?+370 655 94094

Profesionali medžio anglis RoosKCB 1402, 10 kg

Prekės kodas: RSK1402

15,90 €
Į mėgstamas prekes
Pristatysime iki rugpjūčio 12 dienos

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Profesionali medžio anglis RoosKCB „Restaurant grade Charcoal“, RSK1402, 10 kg

RoosKCB“ restoraninio lygio medžio anglis iš skroblo, beržo ir ąžuolo medienos užtikrina labai ilgą, tolygią ir didelę kaitrą Jūsų griliui. Idealiai tinka lėto kepimo ir žemos temperatūros maisto patiekalų ruošimui griliuose. Puikiai tinka restoranams ir pradedantie...

Daugiau

Profesionali medžio anglis RoosKCB „Restaurant grade Charcoal“, RSK1402, 10 kg

RoosKCB“ restoraninio lygio medžio anglis iš skroblo, beržo ir ąžuolo medienos užtikrina labai ilgą, tolygią ir didelę kaitrą Jūsų griliui. Idealiai tinka lėto kepimo ir žemos temperatūros maisto patiekalų ruošimui griliuose. Puikiai tinka restoranams ir pradedantiesiems kulinarams, kurie linkę daug kepti ant grilio.

Medžio anglis yra siūloma įvairių tipų. Gera medžio anglis pasižymi panašaus dydžio dalių parinkimu. Dėl šios priežasties anglis tolygiai dega ir tarp gabalų gali patekti pakankamai deguonies, kad visi gabalai galėtų išdegti tolygiai.

Gera medžio anglis nėra įvairių medžių mišinys, bet susideda iš vieno tipo medienos. Tai taip pat svarbu, kad palaikytų pastovią temperatūrą. Jei turite „Zyle Kamado“, ši medžio anglis yra puikus pasirinkimas. Anglis gali degti su labai mažai deguonies ir tuo pačiu metu gali sukelti labai aukštą temperatūrą. RoosKCB „Restaurant grade Charcoal“ medžio anglis pasižymi didesniais anglies gabalėliais nei įprasta anglis.

Ši medžio anglis degimui reikalauja minimalaus deguonies kiekio ir sudegant palieka mažą pelenų kiekį. Labai tinka naudoti keramikiniuose griliuose. Ši rūšis išskiria nedidelį dūmų kiekį ir suteikia neutralų skonį.

Anglies medienos rūšys: skroblas, beržas, ąžuolas.

Kiekis maiše: 10 kg.

Mažiau Į krepšelį

Šią prekę taip pat rasite: Visų parduotuvų kontaktus rasite čia

Dažnai perkama kartu