Reikia patarimo?+370 655 94094

Kamado grilis Zyle 69 cm,The King, ZY27RDBBQ

Prekės kodas: ZY27RDBBQ

Į mėgstamas prekes
NEMOKAMAI pristatysime iki gruodžio 9 dienos

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Su „Zyle“ Kamado griliumi pasigaminsite puikiai apskrudusius, minkštus ir sultingus mėsos kepsnius, gardžias žuvis, sočius troškinius, picas bei nepaprasto skonio desertus. Grilis abiejose pusėse turi susilankstančias bambukines lentynas, kuriose bus patogu susidėti reikiamus ingredientus. Su šiuo griliumi galėsite ne tik kepti, bet skrudinti ir...

Daugiau

Su „Zyle“ Kamado griliumi pasigaminsite puikiai apskrudusius, minkštus ir sultingus mėsos kepsnius, gardžias žuvis, sočius troškinius, picas bei nepaprasto skonio desertus. Grilis abiejose pusėse turi susilankstančias bambukines lentynas, kuriose bus patogu susidėti reikiamus ingredientus. Su šiuo griliumi galėsite ne tik kepti, bet skrudinti ir rūkyti įvairius gaminius, o vienu metu galėsite pasigaminti net kelias vakarienes.

Pagrindinis „Zyle“ Kamado grilio privalumas – tai gebėjimas išlaikyti ir paskirstyti karštį. Specialios grilio formos dėka karštis yra vienodai paskirstomas, taigi gaminami patiekalai iškepa tolygiai ir išlieka sultingi bei gardūs. Kepant dujiniuose griliuose, karštis pasišalina ir kepimas vyksta dažniausiai iš apačios. Dujiniams griliams reikia daugiau karščio, kad pasiektų tokią pačią temperatūrą kaip kepant su Kamado griliumi, o dėl pernelyg didelio karščio kepsniai praranda drėgnumą. Keramikinės konstrukcijos ir unikalios formos dėka, „Zyle“ Kamado grilyje gaminami patiekalai pasižymės neprilygstamu sultingumu ir įgaus gardų laužo ir dūmų aromatą, kas suteiks patiekalams išskirtinį ir išraiškingą skonį.

Kamado grilis „Zyle“, 69 cm

Turite gausią šeimą arba didelį būrį draugų? Esate profesionalus maisto ruošėjas ar ruošiate patiekalus didelėms žmonių grupėms? Tuomet šis Zyle „Kamado“ grilis skirtas kaip tik Jums!

Šis grilis yra itin talpus, todėl su juo galėsite vienu metu pasigaminti daugybę patiekalų, tokių kaip: sultingas, apskrudęs kalakutas, gardūs, laužo ir dūmų kvapu dvelkiantys mėsainiai, pica, rūkyti šonkauliukai ir dar daugiau, priklausomai nuo jūsų kulinarinės fantazijos. Jį taip pat galima naudoti restoranuose bei baruose.

Storų, keramikinių grilio sienelių dėka karštis grilyje bus tolygiai paskirstytas, o iškepęs maistas bus sultingas ir išlaikys nepriekaištingą skonį.

Šio „Zyle“ Kamado grilio kojos, spyruoklės bei kitos jungiamosios dalys yra pagamintos iš nerūdijančio plieno, todėl laikui bėgant šios dalys nepradės rūdyti, o tai prailgins grilio tarnavimo laiką.

Techninės „Zyle“ Kamado grilio savybės:

• Kepimo paviršiaus skersmuo: 56 cm;

• Grilio skersmuo: 69 cm;

• Svoris: 125 kg;

• Išmatavimai: 87cm x 75 cm x 96,5 cm;

• Spalva: raudona.

Rekomenduojami priedai:

Zyle Grotelių pakėlėjas „Zyle“

Su šiuo „Zyle“ kepimo grotelių pakėlėju, patogiai pakelsite kepimo groteles ir apsaugosite savo kepsnius nuo per didelės kaitros. Jūsų kepsniai keps lėtai, bus tobulai apskrudę ir sultingi.

Karščio deflektorius „Zyle“

Zyle“ karščio deflektoriaus dėka, Jūsų grilis taps panašus į rūkyklą. Šis prietaisas, kepimo ant griliaus metu, cirkuliuoja orą aplink kepamus patiekalus (jautieną, vištieną, žuvį) ir tuo pat metu apsaugo juos nuo tiesioginio karščio bei liepsnos. Puikiai tinka lėtam mėsos rūkymo procesui.

Karščio deflektoriaus pakėlėjas „Zyle“

Nerūdijančio plieno grilio stovas yra skirtas deflektoriaus arba picos akmens pakėlimui, siekiant išvengti tiesioginės kaitros.

Zyle“ akmuo picai kepti

Picos kepimas namuose tampa vis populiaresnis tarp jaunų, entuziastingų žmonių. Gamindami picą namuose Jūs galėsite laisvai eksperimentuoti bei išsirinkti pačius geriausius ingredientus.

Šį akmenį taip pat galėsite naudoti ir duonos bei gaminių iš sluoksniuotos tešlos kepimui. Jūsų gaminiai bus tolygiai apskrudę, lyg būtų kepę picos krosnyje. Šis „Zyle“ akmuo puikiai tiks jau paruoštų, šaldytų picų atšildymui bei jau pagamintų patiekalų pašildymui. Akmuo nereikalauja specialios priežiūros.

Stovas šonkauliukų kepimui „Zyle“

Jei dievinate keptus šonkauliukus, Jums neabejotinai patiks patiks šis „Zyle“ stovas šonkauliukų kepimui.

Naudojant šį stovą, Jums nereikės šonkauliukų dėti tiesiai ant kepimo grotelių. Kepimo metu tiek oro srautas, tiek dūmai bus tinkamai paskirstyti, taigi šonkauliukai iškeps tolygiai ir bus tobulai apskrudę.

Įrankis pelenams valyti „Zyle“

Su šio įrankiu efektyviai išvalysite nedidelius pelenų kiekius, susikaupusius grilyje. Siekiant užtikrinti kokybišką grilio veikimą, būtina reguliariai valyti pelenus.

Apsauginis grilio uždangalas „Zyle“

Šis, iš aukštos kokybės medžiagos pagamintas grilio uždangalas, yra ilgaamžis ir atsparus bet kokioms oro sąlygoms bei temperatūrai. Neblunka. Puikiai apsaugos Jūsų grilį nuo neigiamo aplinkos poveikio.

Mažiau

Šią prekę taip pat rasite: Visų parduotuvų kontaktus rasite čia

(1 parduotuvė)
Ukmergės g. 369, Krinona, PC BIG, Vilnius

Dažnai perkama kartu