Reikia patarimo?+370 655 94094

Profesionali kokteilinė ZYLE ZY888BL, 2800 W

Prekės kodas: ZY888BL

349,00 €
Į mėgstamas prekes

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Daugiafunkcė profesionali kokteilinė „Zyle“

Nepaprastai galinga ir praktiška - tai tik kelios savybės apibūdinančios šią kokteilinę. Kokteiline lengvai susiplaksite sveikus ir skanius kokteilius, šaltus desertus, sumalsite miltus, išsuksite riešutų sviestą, pasigaminsite tirštas sriubas ar kitą karštą, šaltą maistą. Kokteilinėje, ruošiant maistą...

Daugiau

Daugiafunkcė profesionali kokteilinė „Zyle“

Nepaprastai galinga ir praktiška - tai tik kelios savybės apibūdinančios šią kokteilinę. Kokteiline lengvai susiplaksite sveikus ir skanius kokteilius, šaltus desertus, sumalsite miltus, išsuksite riešutų sviestą, pasigaminsite tirštas sriubas ar kitą karštą, šaltą maistą. Kokteilinėje, ruošiant maistą, apjungiamas praktiškumas su naujausiomis technologijomis, todėl užtikrinamas didžiausias maistinių medžiagų išsiskyrimas. Kokteilinėje derinamas neprilygstamas galingumas, profesionalus patvarumas ir papildomos funkcijos, tokios kaip jutiklinis ekranas. Prietaisas išskirtinio dizaino, todėl taps puikiu akcentu Jūsų virtuvėje.

Neprilygstama galia
Profesionalioje kokteilinėje įmontuotas 3,7 arklio jėgų variklis. Galia valdoma naudojant įmontuotą greičio reguliatorių, kuris užtikrina nuoseklų greitį ir mažesnį triukšmo lygį. Galingas variklis lemia šios kokteilinės ilgaamžiškumą.

Prietaiso ilgaamžiškumas
Kokteilinėje įmontuotas galingas variklis su titano Japoniškais ašmenimis, kurie nepriekaištingai sumaišys, sumals, išplaks visų rūšių maistą: šlapią ir sausą, minkštą ir kietą, mažą ar didelį. Patvarus ir lengvas 2 litrų talpos sunumeruotas indas turi sandarų guminį žiedą ant dangčio. Kokteilinė pagaminta iš patvaraus ir tvirto Tritan plastiko. kuris yra be jokių BPA priemaišų, todėl kokteilinę galėsite naudoti restoranų ar kavinių virtuvėse ar plakant kokteilius bare.

Naujausios technologijos
Patobulinta mikroschemų technologija kontroliuoja visas funkcijas ir užtikrina nepriekaištinga kokteilinės darbą.

Liečiamas ekranas
Patogus jutiklinis LCD ekranas. Pasirinkite lengvas "Smart Mix" programas arba rankiniu būdu reguliuokite ciklo laiką ir greitį. Kokteilinės korpusas atsparus vandeniui ir yra lengvai valomas.

12 greičio nustatymų “Smart + Advanced“
Dėka plataus greičio nustatymo reguliavimo diapazono, maistą sumaišysite taip, kaip patys to norėsite.

6 "Smart Mixing" programos
Šešios skirtingos receptų programos: sulčių, vaisių kokteilių, padažų, ledo grūdimo, karštų gėrimų ir sriubos, bei "pasidaryk pats" programa. Šios maišymo programos susideda iš kelių žingsnių: greičio ir laiko, todėl geriausius rezultatus pasieksite tiesiog mygtuko paspaudimu.

Išplėstinė saugos sistema
Prietaise įmontuota apsauga nuo vaikų, siekiant užkirsti kelią netyčiniams atvejams. Magnetiniai jutikliai ant kokteilinės taip pat užtikrina, kad prietaisą įjungsite tik tuomet, kai ji bus tiksliai padėta ant kieto paviršiaus. Šiluminės apsaugos sistema užtikrina Jūsų saugumą ir apsaugo nuo kokteilinės sugedimo.

Funkcinės savybės
• Šildymas, norint gaminti karštus gėrimus ir sriubas;
• Pulsacija, skirta greitam maisto sumaišymui, ledukų smulkinimui;
• Nuimamas maitinimo laidas patogiam laikymui.

Techninės savybės
• Galia: 30 000 aps/min;
• Galingumas: 2 800 W;
• Titano Japoniški ašmenys;
• Lengvai valdomas LCD jutiklinis ekranas;
• 3,7 arklio jėgų variklis;
• Medžiaga: nerūdijantis plienas ir Tritan plastikas;
• Apsauga nuo vaikų;
• Talpa: 2 litrai;
• Spalva: pilka;
• Garantija: 24 mėnesiai.

Mažiau

Šią prekę taip pat rasite: Visų parduotuvų kontaktus rasite čia

(1 parduotuvė)
Ukmergės g. 369, Krinona, PC BIG, Vilnius
(1 parduotuvė)
Raudondvario pl. 162, Krinona, Raudondvario pl. 162, Kaunas

Dažnai perkama kartu