Reikia patarimo?+370 655 94094

Langų valymo robotas WINBOT, W850

Prekės kodas: W850

345,00 €
Į mėgstamas prekes

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Nepriekaištingas langų valymas minimaliomis pastangomis!

Su šiuo „Winbot“ langų valymo robotu išvalysite ne tik įprastus langus, tačiau ir stiklines duris bei veidrodžius. Dėka efektyvios 4 etapų langų valymo sistemos – langai akinamai blizgės, ant jų nebus jokių ruoželių ar nešvarumų.

Su šiuo prietaisu galėsite išvalyti bet kokiame aukštyje ...

Daugiau

Nepriekaištingas langų valymas minimaliomis pastangomis!

Su šiuo „Winbot“ langų valymo robotu išvalysite ne tik įprastus langus, tačiau ir stiklines duris bei veidrodžius. Dėka efektyvios 4 etapų langų valymo sistemos – langai akinamai blizgės, ant jų nebus jokių ruoželių ar nešvarumų.

Su šiuo prietaisu galėsite išvalyti bet kokiame aukštyje esančius langus – tiek iš vidaus, tiek iš išorės. Jums tereikia užpurkšti specialaus valymo skysčio, prispausti robotą prie stiklo ir paspausti įjungimo mygtuką. Tuomet langų valymo robotas savarankiškai nusistatys lango dydį, pasirinkdamas patį efektyviausią valymo kelią. O baigęs darbą grįš ten kur pradėjo.

Išvalysite net ir pačius mažiausius langus

Šis langų valymo robotas – tai vienas mažiausių „Winbot“ robotų, sukurtas valyti net ir pačius mažiausius langus (45 x 65 cm), tačiau pasižymintis stipria įsiurbimo galia, kad išvalytų įsisenėjusias dėmes bei nešvarumus.

Pažangi ventiliatoriaus technologija

Didelio greičio ventiliatoriaus variklis – stipriam įsiurbimui, didesniam stabilumui bei kruopščiam valymui!

Itin paprastas veikimas

Langų valymo robotas prieš pradedant valyti nusimato kelią, nusistato lango dydį ir automatiškai prisitaiko valymo kelią. Padedamas modernių optinių jutiklių „Winbot“ langų valymo robotas išvengs visų kelyje pasitaikančių kliūčių, tokių kaip skląsčiai, durų rankenos, kampai ir pan.

Skirtingiems langams – skirtingos valymo kryptys

Priklausomai nuo langų formos ir dydžio, langų valymo robotas automatiškai parenka valymo kryptį. Dideli, horizontalūs langai valomi „Z“ forma, o aukšti vertikalūs langai- „N“ forma. Viršutinė ir apatinė langų valymo roboto dalis yra padengta minkšta medžiaga, kuri apsaugos langų rėmus valymo metu.

Tinka įvairių rūšių stiklams

Šis „Winbot“ langų valymo robotas nepriekaištingai išvalys visų rūšių stiklus – tiek matinius , tiek spalvotus.

Saugumo sistema

Su šiuo langų valymo robotu pasieksite net ir pačius aukščiausius langus. Prijungus ilginamąjį laidą, galėsite pasieksite net iki 4,3 m ir išvalysite itin aukštus langus daug saugiau!

Nuotolinio valdymo pultelis

Nuotolinio valdymo pultelio dėka galėsite patogiai įjungti prietaisą, jį sustabdyti bei reguliuoti valdymą nuotoliniu būdu.

Prailgintas prietaiso veikimo laikas

Net ir išsikrovus baterijai, su šiuo prietaisu galėsite valyti dar 15 minučių.

Techninės „Winbot“ langų valymo roboto savybės:

  • Stipri įsiurbimo galia;

  • 19.000 apsisukimų per minutę;

  • Tylus langų valymas – tik 62 dB;

  • Veikimo laikas – 45 min.;

  • Svoris: 2,3 kg;

  • Išmatavimai: 11,5 x 24,7 x 22,4 cm;

  • Nuotolinio valdymo pultelis.

Mažiau

Šią prekę taip pat rasite: Visų parduotuvų kontaktus rasite čia