Reikia patarimo?+370 655 94094

Nukalkinimo skystis PowerX ZULWPX250ML, 250 ml

Prekės kodas: ZULWPX250ML

6,50 €
Į mėgstamas prekes

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Nukalkinimo skystis Loewe „PowerX“, 250 ml

Loewe „PowerX“ nukalkinimo skystis tinka nuosėdų šalinimui iš katilų, vamzdžių ir garintuvų, naudojamų cukraus gamyboje. Priemonė taip pat tinka kalkių šalinimui iš buitinio naudojimo boilerių, karšto vandens prietaisų, kavos aparatų, spiralių vandeniui šildyti, puodų ir katilų. Priemonė yra bekvapė, ne...

Daugiau

Nukalkinimo skystis Loewe „PowerX“, 250 ml

Loewe „PowerX“ nukalkinimo skystis tinka nuosėdų šalinimui iš katilų, vamzdžių ir garintuvų, naudojamų cukraus gamyboje. Priemonė taip pat tinka kalkių šalinimui iš buitinio naudojimo boilerių, karšto vandens prietaisų, kavos aparatų, spiralių vandeniui šildyti, puodų ir katilų. Priemonė yra bekvapė, neskleidžia agresyvaus poveikio garų.

Naudojimas: priemonės koncentracija yra labai didelė, todėl ji yra maišoma su vandeniu.

Koncentracija kavos aparatams ir karšto vandens prietaisams: 1 dalis nukalkinimo skysčio ir 6 dalys vandens.

Skalbimo mašinoms: į skalbimo mašiną įpilkite 500 ml „PowerX“ nukalkinimo skysčio ir įjunkite švelnaus skalbimo programą. Jeigu kalkių nuosėdų ypač daug, procedūrą pakartokite.

Ypač svarbu vandeniu gerai išplauti prietaisus, sistemas, vamzdžius ir t.t., kad būtų pašalinti galimi rūgščių likučiai.

Pastaba: aukštesnė temperatūra (iki 100°C) gerina „PowerX“ valymo poveikį. Naudoti tik rūgštims atsparių medžiagų valymui.

Mažiau