Reikia patarimo?+370 655 94094

Elektrinis paspirtukas Beaster Scooter BS49, 3200 W, 60 V 26 Ah, hidrauliniai stabdžiai

Prekės kodas: BS49

1 598,00 €
Į mėgstamas prekes
NEMOKAMAI pristatysime iki sausio 22 dienos

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Kompensacija

Elektrinis paspirtukas Beaster Scooter „BS49“, 3200 W, 60 V 26 Ah, hidrauliniai stabdžiai

Beaster Scooter „BS49“ – tai ypač galingas, stabilus ir patikimas elektrinis paspirtukas, kuris puikiai tiks kasdieniam važinėjimui gatvėmis ir užmiesčio keliais. Paspirtuko bendras galingumas siekia net 3200 W, 60 V, 26 Ah baterija pasižymi itin didele t...

Daugiau

Kompensacija

Elektrinis paspirtukas Beaster Scooter „BS49“, 3200 W, 60 V 26 Ah, hidrauliniai stabdžiai

Beaster Scooter „BS49“ – tai ypač galingas, stabilus ir patikimas elektrinis paspirtukas, kuris puikiai tiks kasdieniam važinėjimui gatvėmis ir užmiesčio keliais. Paspirtuko bendras galingumas siekia net 3200 W, 60 V, 26 Ah baterija pasižymi itin didele talpa, dėl kurios galėsite paspirtuku nuvažiuoti iki 85 km bei pasiekti įspūdingą 70 km/val. greitį.

Aukščiausia kokybė ir patikimumas

Elektrinis paspirtukas Beaster Scooter „BS49“ yra pagamintas iš aukštos kokybės aliuminio lydinio, kuris yra ypač tvirtas ir važiuojant leidžia jaustis visiškai saugiai. Paspirtukas atlaiko net iki 150 kg apkrovą.

Didelės 28 cm padangos

28 cm skersmens elektrinio paspirtuko padangos yra specialiai pritaikytos važiavimui bekele ir ypač atsparios nusidėvėjimui. Šios padangos puikiai absorbuoja smūgius ir garantuoja maksimaliai komfortišką važiavimą.

Greitas ir galingas

Tarp daugelio paspirtukų Beaster Scooter „BS49“ išsiskiria nuvažiuojamu atstumu, kuris siekia iki 85 km. Didelis galingumas paspirtukui leidžia išvystyti įspūdingą 70 km/val. greitį. Rinkitės iš 3 pavarų skirtingam važiavimo greičiui.

Elektroninis variklis

Paspirtukas turi du integruotus 1600 W galingumo variklius. Priekinio ir galinio variklių bendras galingumas siekia 3200 W. Elektroniniai varikliai pasižymi važiavimo komfortabilumą gerinančiomis funkcijomis, kaip atatrankos sušvelninimas, lengvesnis nelygumų bei nelygaus pagrindo (skalda, įvairūs šaligatviai) įveikimas.

Užvažiuokite į stačias įkalnes

Šio elektrinio paspirtuko galingumas ir ypatingas manevringumas užtikrina, kad Beaster ScooterBS49“ galės jus užvežti net į 60° įkalnes ir atlikti įvairius triukus. Tuo tarpu puikūs amortizatoriai sušvelnins kelio nelygumus bei užtikrins išskirtinį patogumą važiuojant.

Lengvai sulankstomas

Pasinaudoję paspirtuku, jį sulankstysite itin lengvai ir greitai. Prietaiso sulankstymas yra patogus ir paprastas. Sulankstyto paspirtuko matmenys žymiai sumažėja, todėl jis tampa kur kas lengviau transportuojamas po pasivažinėjimo.

Hidrauliniai stabdžiai

Dėl priekinės ir galinės hidraulinės diskinių stabdžių sistemos užtikrinama puiki stabdymo jėga. Jauskitės užtikrintai ir saugiai vairuodami šį galingą elektrinį paspirtuką.

Pagamintas iš tvirtų, aukštos kokybės medžiagų

Elektrinis paspirtukas yra pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, kurios užtikrina jo tvirtumą, universalumą ir stabilumą.

Techniniai Beaster Scooter „BS49“ duomenys:

• Bendras galingumas: 3200 W (1600 W x 2).

• Baterija: 60 V, 26 Ah.

• Nuotolinio atrakinimo pultelis ir signalizacija.

• Įkrovimo laikas: 10 valandų.

• Maksimalus greitis: iki 70 km/val.

• Nuvažiuojamas atstumas: iki 85 km.

• Važiavimas į įkalnes: 60°.

• Hidraulinė priekinių ir galinių diskinių stabdžių sistema.

• Patvari aliuminio lydinio konstrukcija.

• Maksimali apkrova: 150 kg;

• Matmenys: 120 x 65 x 120 cm.

• Sulankstyto matmenys: 128 x 52 x 28 cm.

• Padangos: 28 cm.

• Svoris: 35 kg.

PASTABA: elektrinių paspirtukų nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo šių faktorių:

1. Vairuotojo svorio, paspirtuko programinių nustatymų, oro slėgio paspirtuko padangose.

2. Baterijos įkrovimo lygio, baterijos nusidėvėjimo / likutinės talpos lygio, - baterijos savybės kinta eksploatacijos eigoje ir tiesiogiai priklauso nuo naudojimo intensyvumo bei krovimo įpročių.

3. Vairavimo stiliaus (staigiai akceleruojant ar važiuojant maksimaliu greičiu nuvažiuojamas atstumas trumpėja), kelio reljefo, vėjo stiprumo bei krypties, oro temperatūros (krentant aplinkos temperatūrai, ličio baterijų techninės charakteristikos prastėja).

DĖMESIO: važiuojant elektriniu paspirtuku privaloma visuomet dėvėti apsaugos priemones (saugos šalmą, kelių ir alkūnių apsaugas) bei laikytis kelių eismo taisyklių, užtikrinti pėsčiųjų ir kitų eismo dalyvių saugumą.

Mažiau Į krepšelį

Šią prekę taip pat rasite: Visų parduotuvų kontaktus rasite čia

(1 parduotuvė)
Raudondvario pl. 162, Krinona, Raudondvario pl. 162, Kaunas

Dažnai perkama kartu