Reikia patarimo?+370 655 94094

Elektrinis paspirtukas Beaster Scooter BS12, 400 W, 36 V, 15 Ah, būgniniai stabdžiai, kamerinės padangos

Prekės kodas: BS12

649,00 €
Į mėgstamas prekes
NEMOKAMAI pristatysime iki kovo 4 dienos

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Kompensacija

Elektrinis paspirtukas Beaster Scooter „BS12“, 400 W, 36 V 15 Ah, būgniniai stabdžiai, kamerinės padangos

Beaster Scooter „BS12“ – yra patvarus, stabilus ir patikimas elektrinis paspirtukas, kuris puikiai tiks kasdieniam važinėjimui gatvėmis ir užmiesčio keliais. Paspirtuko galingumas siekia net 400 W, o 36 V, 15 Ah baterija pasižymi didele ta...

Daugiau

Kompensacija

Elektrinis paspirtukas Beaster Scooter „BS12“, 400 W, 36 V 15 Ah, būgniniai stabdžiai, kamerinės padangos

Beaster Scooter „BS12“ – yra patvarus, stabilus ir patikimas elektrinis paspirtukas, kuris puikiai tiks kasdieniam važinėjimui gatvėmis ir užmiesčio keliais. Paspirtuko galingumas siekia net 400 W, o 36 V, 15 Ah baterija pasižymi didele talpa, dėl kurios galėsite viena baterijos įkrova paspirtuku nuvažiuoti iki 40 km bei pasiekti iki 35 km/val. greitį.

Kokybė ir patikimumas

Elektrinis paspirtukas Beaster Scooter „BS12“ yra pagamintas iš aukštos kokybės aliuminio lydinio, kuris yra ypač tvirtas ir važiuojant leidžia jaustis visiškai saugiai. Paspirtukas atlaiko net iki 120 kg apkrovą.

Kamerinės 20,3 cm padangos

20,3 cm (8 colių) skersmens elektrinio paspirtuko padangos yra kamerinės ir specialiai pritaikytos važiavimui gatvėmis ir ypač atsparios nusidėvėjimui. Šios kamerinės padangos puikiai absorbuoja smūgius ir garantuoja maksimaliai komfortišką važiavimą.

Greitas ir galingas

Beaster Scooter „BS12“ idealiai tiks vidutinio ilgumo išvykoms miesto gatvėmis ir užmiestyje. Paspirtuku nuvažiuosite iki 40 km atstumą ir galėsite pasiekti iki 35 km/val. greitį. Rinkitės iš 3 pavarų skirtingam važiavimo greičiui.

Informatyvus ekranėlis

Paspirtuko ekranėlyje visos kelionės metu galėsite patogiai matyti savo važiavimo greitį, važiavimo trukmę, pavaras ir baterijos įkrovą.

Patogi sėdynė

Keliaukite „BS12“ paspirtuku dar komfortabiliau, sėdėdami ant patogios sėdynės, kuri leis jums tiesiog mėgautis kelione.

Talpi baterija

Paspirtuko 36 V, 15 Ah baterija yra talpi ir ilgaamžė. Šią bateriją pilnai įkrausite vos per 6 val.

Lengvai sulankstomas

Pasinaudoję paspirtuku, jį sulankstysite itin lengvai ir greitai. Prietaiso sulankstymas yra patogus ir paprastas. Sulankstyto paspirtuko matmenys žymiai sumažėja, todėl jis tampa kur kas lengviau transportuojamas po pasivažinėjimo.

Būgniniai stabdžiai

Dėl būgninių stabdžių sistemos užtikrinama puiki stabdymo jėga. Jauskitės užtikrintai ir saugiai vairuodami šį galingą elektrinį paspirtuką.

Techniniai Beaster Scooter „BS12“ duomenys:

• Galingumas: 400 W.

• Baterija: 36 V, 15 Ah.

• Įkrovimo laikas: 6 val.

• Maksimalus greitis: iki 35 km/val.

• Nuvažiuojamas atstumas: iki 40 km.

• Stabdžiai: būgniniai.

• Patvari aliuminio lydinio konstrukcija.

• Maksimali apkrova: 120 kg;

• Padangos: 20,3 cm (8 coliai), kamerinės.

• Svoris: 24 kg.

PASTABA: elektrinių paspirtukų nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo šių faktorių:

1. Vairuotojo svorio, paspirtuko programinių nustatymų, oro slėgio paspirtuko padangose.

2. Baterijos įkrovimo lygio, baterijos nusidėvėjimo / likutinės talpos lygio, - baterijos savybės kinta eksploatacijos eigoje ir tiesiogiai priklauso nuo naudojimo intensyvumo bei krovimo įpročių.

3. Vairavimo stiliaus (staigiai akceleruojant ar važiuojant maksimaliu greičiu nuvažiuojamas atstumas trumpėja), kelio reljefo, vėjo stiprumo bei krypties, oro temperatūros (krentant aplinkos temperatūrai, ličio baterijų techninės charakteristikos prastėja).

DĖMESIO: važiuojant elektriniu paspirtuku privaloma visuomet dėvėti apsaugos priemones (saugos šalmą, kelių ir alkūnių apsaugas) bei laikytis kelių eismo taisyklių, užtikrinti pėsčiųjų ir kitų eismo dalyvių saugumą.

Mažiau Į krepšelį

Šią prekę taip pat rasite: Visų parduotuvų kontaktus rasite čia

(1 parduotuvė)
Ukmergės g. 369, Krinona, PC BIG, Vilnius
(1 parduotuvė)
Raudondvario pl. 162, Krinona, Raudondvario pl. 162, Kaunas

Dažnai perkama kartu