Reikia patarimo?+370 655 94094

Plaunantis robotas siurblys Cecotec Conga 4490, 05437, 6400 mAh baterija, juodas

Prekės kodas: CE05437

499,00 €
Į mėgstamas prekes
NEMOKAMAI pristatysime iki vasario 1 dienos

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Plaunantis robotas siurblys Cecotec „Conga 4490“, 05437, juodas

Cecotec „Conga 4490“ plaunantis robotas-siurblys – tai didelės 2700 Pa įsiurbimo galios naujos kartos hibridinis dulkių siurblys, pasižymintis puikiu veikimu bei patikimesniu grindų išvalymo efektyvumu. Šis prietaisas pasižymi „4 viename“ funkcionalumu: jis ne tik siurbia, bet plau...

Daugiau

Plaunantis robotas siurblys Cecotec „Conga 4490“, 05437, juodas

Cecotec „Conga 4490“ plaunantis robotas-siurblys – tai didelės 2700 Pa įsiurbimo galios naujos kartos hibridinis dulkių siurblys, pasižymintis puikiu veikimu bei patikimesniu grindų išvalymo efektyvumu. Šis prietaisas pasižymi „4 viename“ funkcionalumu: jis ne tik siurbia, bet plauna, šluosto ir šveičia – tai užtikrina kur kas efektyvesnį grindų išvalymą bei ilgiau išliekančią švarą visuose namuose. Modernus robotas dulkių siurblys jus išvaduos nuo varginančio ir laiką gaišinančio grindų valymo bei leis džiaugtis dar geresne švara visuose namuose. Didelė ir talpi prietaiso baterija garantuoja iki 300 min. prietaiso veikimą vienu įkrovimu, o besisukantis „Jalisco“ šepetys užtikrina neprilygstamą švarą visuose namuose.

Virtualaus žemėlapio braižymas

Cecotec „Conga 4490“ robotas-siurblys pasižymi algoritmiškai veikiančia navigacijos sistema, kuri sudaro virtualų valomos patalpos žemėlapį ir pagal jį suplanuoja valymo maršrutą. Todėl grindų valymas vyksta žymiai greičiau ir efektyviau. „MultiMap“ sistema leidžia išsaugoti iki 5 žemėlapių prietaiso atmintyje.

Prietaiso valdymas mobiliuoju telefonu

Robotą-siurblį galėsite valdyti mobiliojo telefono aplikacija iš bet kurios norimos vietos: paleisti ar sustabdyti prietaisą, stebėti visą valymo procesą ar keisti nustatytus valymo rėžimus bei valdyti „MultiMap“ sistemą.

Programuojamas valymo grafikas

Nusistatykite Jums patogiausią valymo laiką, nuo pirmadienio iki sekmadienio, suformuodami būtent jums patogiausius nustatymus. Prietaisas veiks kai Jūs to norėsite. Be to, galėsite užprogramuoti siurbimo galią ir plovimo intensyvumą.

Itin ilgas prietaiso veikimo laikas

6400 mAh 14,8 V ličio jonų baterija užtikrina net iki 300 minučių nenutrūkstantį prietaiso veikimą (optimaliu vidutiniu režimu kietoms grindims).

Puikus naminių gyvūnų plaukų valymas

Robotas siurblys Cecotec „Conga 4490“ turi integruotą „BestFriend Care“. Specialus šepetys idealiai pašalina naminių gyvūnų plaukus iš tokių problemiškų vietų kaip kilimai, o kitas šepetys puikiai susitvarko su visais kitais paviršiais ir net sunkiausiai pašalinamais nešvarumais.

Nereikia rūpintis dėl prietaiso pakrovimo

Prietaisas išvalys visus jūsų namus, nesvarbu, kokio dydžio jie būtų. Išsikrovęs robotas siurblys pats susiras pakrovimo bazę ir pasikraus, o tuomet vėl sugrįš prie nustatyto darbo ir dirbs toliau.

10 valymo režimų

Nustatykite savo Cecotec „Conga 4490“ norimu režimu, rinkitės iš: automatinio, spiralinio, konkrečios vietos, išmaniojo, rankinio, gilaus, šveitimo, kampų, grįžimo ir uždraustos zonos valymo režimų.

Jalisco“ šepetys

Patentuotas besisukantis „Jalisco“ šepetys pašalina net smulkiausias purvo ir nešvarumų daleles.

Valdymo galimybė balsu

Valdykite robotą balsu prisijungdami per „Alexa“ ir „Google Assistant“. Galėsite balsu liepti robotui pradėti valymą, sustabdyti, nukreipti įsikrovimui ar netgi surasti jo buvimo vietą.

Techninės plaunančio roboto siurblio savybės:

• „4 viename“: siurbia, plauna, šluosto ir šveičia.

• Maksimali įsiurbimo galia: 2700 pa.

• 6400 mAh, 14,8 V ličio jonų baterija.

• 10 valymo režimų.

• Tylus veikimas: <64 dB.

• Veikimas pilna įkrova: iki 300 min.

• Tinka visiems grindų tipams ir ploniems kilimams valyti.

• 5 įsimenami patalpų žemėlapiai.

• Programuojamas valymo grafikas.

• Valdomas mobiliąja aplikacija, nuotolinio valdymo pulteliu, galimybė valdyti balsu.

• 2 didelės talpyklos.

Mažiau Į krepšelį

Šią prekę taip pat rasite: Visų parduotuvų kontaktus rasite čia

(1 parduotuvė)
Ukmergės g. 369, Krinona, PC BIG, Vilnius
(1 parduotuvė)
Raudondvario pl. 162, Krinona, Raudondvario pl. 162, Kaunas

Dažnai perkama kartu