Reikia patarimo?+370 655 94094

Plaunantis robotas siurblys Zyle ZY300RV, 2600 Pa siurbiamoji galia, juodas

Prekės kodas: ZY300RV

449,00 €
Į mėgstamas prekes
NEMOKAMAI pristatysime iki kovo 4 dienos

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Plaunantis robotas siurblys Zyle „ZY300RV“, juodas

Zyle“ plaunantis robotas-siurblys – tai didelės trijų galingumų pasirenkamos Eco/Normal/Turbo įsiurbimo galios naujos kartos hibridinis dulkių siurblys. Jis pasižymi itin efektyviu „2 viename“ principo veikimu. Prietaisas ne tik siurbia, bet ir plauna – tai užtikrina kur kas visapusiškesnį gri...

Daugiau

Plaunantis robotas siurblys Zyle „ZY300RV“, juodas

Zyle“ plaunantis robotas-siurblys – tai didelės trijų galingumų pasirenkamos Eco/Normal/Turbo įsiurbimo galios naujos kartos hibridinis dulkių siurblys. Jis pasižymi itin efektyviu „2 viename“ principo veikimu. Prietaisas ne tik siurbia, bet ir plauna – tai užtikrina kur kas visapusiškesnį grindų išvalymą bei ilgiau išliekančią švarą visuose namuose. Modernus robotas dulkių siurblys jus išvaduos nuo varginančio ir laiką gaišinančio grindų valymo bei leis džiaugtis dar geresne švara.

Virtualaus žemėlapio braižymas

„Zyle“ robotas-siurblys pasižymi algoritmiškai veikiančia navigacijos sistema, kuri sudaro virtualų valomos patalpos žemėlapį ir pagal jį suplanuoja valymo maršrutą. Todėl grindų valymas vyksta žymiai greičiau ir efektyviau.

Prietaiso valdymas trimis būdais

Robotą-siurblį galėsite valdyti rankiniu būdu su mygtukais ant korpuso, rinktis patogų valdymą nuotolinio valdymo pulteliu arba išmanų valdymą wi-fi ryšiu mobiliojo telefono programėle. Galėsite paleisti ar sustabdyti prietaisą, stebėti visą valymo procesą ar keisti nustatytus valymo režimus.

AUTO režimas

Nenorite nustatinėti ir reguliuoti prietaiso? Tiesiog įjunkite ir leiskite robotui pačiam jutikliais per kelias sekundes sudaryti valomos patalpos žemėlapį bei be jokio jūsų įsikišimo išvalyti visą plotą, niekada nevalant tos pačios vietos.

Programuojamas valymo grafikas

Nusistatykite Jums patogiausią valymo laiką, nuo pirmadienio iki sekmadienio, suformuodami individualius nustatymus. Prietaisas veiks tomis valandomis, kai jums reikia ir griežtai laikysis nustatyto tvarkaraščio.

Netrukdymo funkcija

Būkite ramūs, kad prietaisas niekada netrukdys ramaus jūsų poilsio ir miego naktį. Jame yra integruota netrukdymo funkcija, aktyvuojama 22:00 – 07:00 val. Šią funkciją taip pat galima lengvai išjungti.

Itin talpi baterija

5200 mAh ličio jonų baterija užtikrina itin ilgą nenutrūkstantį prietaiso veikimą. Robotas niekada nevalo tos pačios vietos dukart, todėl jo veikimas yra itin efektyvus.

Nereikia rūpintis dėl prietaiso pakrovimo

Baigęs darbą, robotas- siurblys pats susiras įkrovimo stotelę ir pasikraus. Baterijai išsieikvojus veikimo metu, jis pats nuvažiuos į įkrovimo stotelę, o pilnai įsikrovęs, vėl pratęs darbą toje pačioje vietoje.

Techninės plaunančio roboto-siurblio savybės:

• 5200 mAh ličio jonų baterija.

• Siurbiamoji galia: 2600 Pa.

• Šepečiai: besisukantis ir šoninis.

• Talpyklos: vandens ir dulkių.

• Valdymas: mygtukais ant korpuso, nuotolinio valdymo pulteliu arba Wi-Fi ryšiu mobiliąja programėle.

• Miego režimas: 5 min. neatliekant veiksmų.

• Automatinis išsijungimas: po 12 val. nenaudojimo.

• Prietaiso aukštis: 95 mm.

• Skersmuo: 355 mm.

• Galia: 40 W.

• Įtampa: 14,4 V, 50/60 Hz.

• Svoris: 3,6 kg.

• Įkrovimo stotelė: 36 W, 20 V, 1,8 A, 50/60 Hz, matmenys: 163 x 134,2 x 100,5 mm.

• Spalva: juoda.

Mažiau Į krepšelį

Charakteristikos

Dulkių siurblio tipas Plaunantis robotas siurblys
Galingumas 40 W
Siurbimo galios reguliavimas Taip
Baterijos tipas Ličio jonų

Šią prekę taip pat rasite: Visų parduotuvų kontaktus rasite čia

(1 parduotuvė)
Raudondvario pl. 162, Krinona, Raudondvario pl. 162, Kaunas

Dažnai perkama kartu