Reikia patarimo?+370 655 94094

Elektrinė sulčiaspaudė Philips HR1864/00, 700W

Prekės kodas: HR1864/00

130,04 €
Į mėgstamas prekes

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Elektrinė sulčiaspaudė „Philips“

Labai didelė padavimo anga
Į labai didelę „PHILIPS HR-1864/00“ sulčiaspaudės 75 mm produktų padavimo angą Jūs nesibaimindami, kad mechanizmas užstrigs, galite krauti obuolius, persikus, pomidorus ir kitus vaisius ir daržoves nesupjaustytus. Ši sulčiaspaudė be vargo susidoros su šiomis užduotimis ir Jūs galėsite mė...

Daugiau

Elektrinė sulčiaspaudė „Philips“

Labai didelė padavimo anga
Į labai didelę „PHILIPS HR-1864/00“ sulčiaspaudės 75 mm produktų padavimo angą Jūs nesibaimindami, kad mechanizmas užstrigs, galite krauti obuolius, persikus, pomidorus ir kitus vaisius ir daržoves nesupjaustytus. Ši sulčiaspaudė be vargo susidoros su šiomis užduotimis ir Jūs galėsite mėgautis šviežiomis ir skaniomis sultimis. Prieš spaudžiant nepamirškite šiuos produktus nuplauti, jei yra – išimti kauliukus, tai leis Jums išsispausti ypač kokybiškas ir skanias sultis.

Išsijungia perkaitus
Sulčiaspaudė „PHILIPS HR-1864/00“ apsaugota nuo stipraus perkaitimo. Kai pasiekiama aukščiausia galima temperatūra, prietaisas pats nustoja veikęs. Juo galėsite naudotis po pertraukos, kuri reikalinga sulčiaspaudei atvėsti. Jums tereikės suberti mėgstamus vaisius, daržoves ar uogas, kad galėtumėte mėgautis šviežiomis sultimis.

Apsauga nuo netikėto įsijungimo
Nuo šiol galite nesijaudinti, kad Jūs ar Jūsų namiškiai susižeis besinaudodami sulčiaspaude. „PHILIPS HR-1864/00“ sulčiaspaudėje yra įdiegta „Apsaugos nuo netikėto įsijungimo“ funkcija, kuri neleis sulčiaspaudei įsijungti, kol Jūs sandariai neuždarysite sulčiaspaudės dangtelio ir nepaspausite paleidimo mygtuko.

Labai galinga sulčiaspaudė
Sulčiaspaudė – tai nepakeičiamas pagalbininkas namuose, ypač jei Jūs rūpinatės savo ir šeimos sveikata. Su šia galinga ir ekonomiška „PHILIPS HR-1864/00“ sulčiaspaude, kurios galia 700 W, Jūs greitai ir paprastai išsispausite daržovių, vaisių ar uogų sulčių.

Didelė talpa minkštimui
Šioje „PHILIPS HR-1864/00“ sulčiaspaudėje yra atskira 1,2 l talpa, į kurią susirenka Jūsų išspaustų vaisių, daržovių ar uogų minkštimas. Šį konteinerį lengva ištuštinti ir plauti, todėl Jūsų virtuvėje bus tvarkinga ir švaru, o kai Jūs spausite sultis didelei kompanijai – Jums nereikės nutraukti sulčių spaudimo proceso tam, kad išvalytumėte susikaupusius išspaustų vaisių, daržovių ar uogų minkštimus.

Vienas greičio režimas
Sulčiaspaudė „PHILIPS HR-1864/00“ turi vieną greičio režimą, kurio visiškai užtenka paruošti skanių sulčių iš kietų ir minkštų daržovių, vaisių.

Techninės savybės:
· Maksimali galia: 700 W
· Greičių skaičius: 1
· Sulčių indo talpa: Nėra
· Padavimo angos skersmuo: 75 mm
· Korpuso medžiaga: Plastikas

Mažiau

Šią prekę taip pat rasite: Visų parduotuvų kontaktus rasite čia

(1 parduotuvė)
Taikos pr. 61, Klaipėda, Krinona, PC Akropolis, Klaipėda