Reikia patarimo?+370 655 94094

Lėtaeigė sulčiaspaudė Zyle ZY88OWSJ, balta-oranžinė, 200 W

Prekės kodas: ZY88OWSJ

249,02 € 306,71 €
Į mėgstamas prekes
NEMOKAMAI pristatysime iki vasario 1 dienos

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Išsaugokite gamtos dovanotą natūralų sulčių skonį, spalvą, aromatą bei maistingąsias medžiagas, su naujausia elektrine lėtaeige „Zyle“ sulčiaspaude!

Šioje sulčiaspaudėje naudojamas naujas lėtaeigis kompresinis sulčių išgavimo metodas, kurio dėka išsaugomos maistingosios medžiagos, natūrali spalva, skonis bei vitaminai. Sultys išgaunamos spaudi...

Daugiau

Išsaugokite gamtos dovanotą natūralų sulčių skonį, spalvą, aromatą bei maistingąsias medžiagas, su naujausia elektrine lėtaeige „Zyle“ sulčiaspaude!

Šioje sulčiaspaudėje naudojamas naujas lėtaeigis kompresinis sulčių išgavimo metodas, kurio dėka išsaugomos maistingosios medžiagos, natūrali spalva, skonis bei vitaminai. Sultys išgaunamos spaudimo, o ne smulkinimo būdu, kas leidžia išgauti maždaug du kartus daugiau sulčių nei su įprastinėmis sulčiaspaudėmis.

Šioje „Zyle“ sulčiaspaudėje sultys spaudžiamos iš lėto ir atsargiai, todėl jose išlieka net iki 5 kartus daugiau vitaminų ir mineralinių medžiagų, lyginant su įprastomis centrifūginėmis sulčiaspaudėmis. Ji puikiai spaudžia uogas, vaisius, daržoves, sojų pupelių pieną ir sojų varškę (tofu). Su ja taip pat galima spausti riešutus ir netgi gaminti ledus.

Ši „Zyle“ sulčiaspaudė turi automatinę praplovimo funkciją, kuri leidžia automatiškai išstumti žieveles, todėl jos nereikia dažnai stabdyti.

Vaisiai ir daržovės nėra pjaustomi ir tarkuojami aštriais peiliukais ar sieteliais, o spaudžiami sraigto pagalba.

Priedas: maisto smulkintuvas.

Maisto smulkintuvas tinka ruošti šerbetams, uogienėms, sumuštinių užtepėlėms, picų ir kebabų įdarams, suši, lazanijoms, trintoms sriuboms, kūdikių maisteliui. Puikiai smulkina imbierą, česnaką, petražoles, riešutus, grybus, vaisius ir daržoves, todėl jis nepamainomas ruošiant troškinius ir padažus.

Ši sulčiaspaudė turi papildomą kamštuką ant sulčių išbėgimo angos, kurio dėka:

Palengvėja sulčiaspaudės plovimas - į sulčiaspaudę įpylus stiklinę vandens, vanduo išbėgs ne iš karto, o pasiliks inde ir skalaus sulčiaspaudės vidų. Todėl sulčiaspaudę išplausite daug lengviau.

Spaudžiant sultis iš skirtingų vaisių ar daržovių, kamštuku galima užkimšti sulčių išbėgimo angą ir viduje susimaišys kokteilis, o Jums nebereikės šaukštu maišyti sulčių inde.

Techninės „Zyle“ sulčiaspaudės savybės:

 • Galingumas - 200 W;

 • Variklio sukimosi greitis - 47 aps./min.;

 • Indo talpa – 1l;

 • Įkrovimo angos (vaisiams ir daržovėms) dydis - 3,5x4 cm;

 • Dydis - 195 x 190 x 435 mm;

 • Svoris - 6,5 kg;

 • Laido ilgis - 1,2 m;

 • Įtampa - 230V / 50Hz;

 • Triukšmo lygis ~50 db;

 • Spalva: oranžinė/balta.

  Varikliui taikoma 5 metų garantija!

  Mėgaukitės šviežiomis, gardžiomis ir sveikomis sultimis kasdien.

Mažiau Į krepšelį

Šią prekę taip pat rasite: Visų parduotuvų kontaktus rasite čia

Dažnai perkama kartu