Reikia patarimo?+370 655 94094

Greiti ir galingi Beaster paspirtukai!

Elektriniai paspirtukai vis labiau užkariauja gatves! Iš pažiūros kompaktiški, tačiau galingi ir greiti paspirtukai padės pasiekti kelionės tikslą greičiau ir kur kas smagiau. Tai ne tik puiki laisvalaikio pramoga, tačiau ir alternatyvi, aplinkai draugiška transporto priemonė, su kuria galite keliauti kur panorėję – ir į darbą miesto keliais, ir gamtoje miško keliukais, bekele ar net pajūrio smėliu. Platus skirtingų modelių pasirinkimas leidžia prisitaikyti sau labiausiai tinkamą paspirtuką. Gal Jums svarbu greitis? O gal norite vienu ypu įveikti didelį atstumą arba važiuodamas patogiai sėdėti ant sėdynės? Pagal savo individualius poreikius, sau paspirtuką tikrai išsirinks kiekvienas. Patikimumą ir patvarumą užtikrina net dviejų metų garantija, tačiau nepamirškite, kad savo saugumu turite pasirūpinti patys – važiuodami elektriniu paspirtuku visuomet dėvėkite apsaugos priemones (saugos šalmą, kelių bei alkūnių apsaugas)!


Miesto paspirtukai


Manevringi, patrauklaus dizaino, lengvai valdomi ir vos per kelias sekundes sulankstomi paspirtukai gali tapti Jūsų draugu įveikiant kasdienes distancijas mieste. Su šia stilinga transporto priemone išvengsite parkavimosi problemų, galėsite išvystyti iki 25 km/h greitį ir įveikti iki 30 km atstumą. Paspirtukų padangos yra beorės, todėl jų nereiks kaskart pildyti oru ar rūpintis kamerų keitimu šioms prakiurus. Paspirtuko baterijos būklę galėsite stebėti patogiame ekranėlyje. Paspirtukai atlaiko net iki 120 kg apkrovas.


Paspirtukai bekelei


Mėgstantiems laisvalaikį leisti aktyviau ir tiems, kuriems patinka adrenalinas, siūlome rinktis galingus, bekelei pritaikytus paspirtukus. Dvigubi amortizatoriai, smūgius sugeriančios padangos, stabdžiai su ABS sistema leis patirti dar daugiau smagumo lekiant keliais ir bekelėmis. Šie paspirtukai itin galingi ir greiti, pasiekiantys iki 80 km/val greitį ir leidžiantys nuvažiuoti net iki 150 km atstumą. Paspirtukai atlaiko iki 200 kg apkrovas. Lėkite su vėjeliu!


Universalūs paspirtukai


Šie paspirtukai yra ypač manevringi, įveikiantys statesnes įkalnes. Malonų ir patogų važiavimą užtikrina amortizatoriai, kurie suteikia komfortiškesnius pojūčius važiuojant nelygiais, duobėtais keliais. Paspirtukai išvysto iki 60 km/ val greitį ir gali nuvažiuoti net iki 120 km Greitai įkraunami, todėl palikę krautis per naktį, ryte galėsite vėl drąsiai leistis į kelią. Paspirtukai atlaiko iki 200 kg apkrovas.