Reikia patarimo?+370 655 94094

Išbandykite elektrinį paspirtuką ar elektrinę riedlentę prieš pirkimą

Dažnai sulaukiame klausimų, ar galima išbandyti elektrinį paspirtuką prieš pirkimą? Mes įsiklausome į savo klientų pageidavimus ir siūlome jiems išbandyti paspirtuką nemokamai.

1. Atvykite į Raudondvario pl. 162, Kaune esančią parduotuvę „Krinona“
2. Paprašykite konsultanto, kad duotų išbandyti elektrinį paspirtuką ar riedlentę čia pat vietoje – parduotuvės kieme.

Tiesa, tai galima padaryti tik nuo 18 metų ar vyresniems asmenims. Taip pat primename, kad už savo saugumą atsako patys klientai.

Kaip išsirinkti elektrinį paspirtuką?


Prieš pasirenkant paspirtuką, svarbu sau atsakyti į tokius klausimus:

- Kokia kelio danga dažniausiai keliausiu?
- Kokį atstumą noriu nuvažiuoti vienu baterijos įkrovimu?
- Ar mėgstu važinėti greitai?
- Ar man svarbu, kad elektrinis paspirtukas būtų lengvas?
- Ar man svarbus didesnis važiavimo komfortas?

Elektriniai paspirtukui miestui

Jei planuojate paspirtuką naudoti kelionėms į darbą asfaltuotais keliais ir šiek tiek pasivažinėti mieste, jums visiškai pakaktų miestui skirto paspirtuko. Tokie elektriniai paspirtukai yra pigesni, lengvi, manevringi, dažniausiai nuvažiuoja iki 25 km vienu baterijos įkrovimu. Juos galima įsimesti į bagažinę ar nesunkiai užsinešti į trečią aukštą daugiabutyje. Tačiau, paprastai miestui skirti paspirtukai nepasižymi dideliu komfortu, o nuvažiuojamas atstumas galėtų būti didesnis. Jei paspirtuko valdytojas sunkus – gali būti sunku užkilti į statesnę įkalnę.

Peržiūrėti

Universalūs elektriniai paspirtukui

Jei norite universalumo ir ketinate elektriniu paspirtuku keliauti ir mieste ir užmiestyje, tuomet jums reikalingas kiek galingesnis nei miesto paspirtukas, didesnė baterijos talpa, kad nuvažiuotumėte didesnį atstumą bei gera amortizacija. Būtent tokias charakteristikas turi mūsų antroji išskirta grupė - universalūs elektriniai paspirtukai. Šie paspirtukai pasižymi 35-50 km nuvažiuojamu atstumu, yra komfortiški ir greitesni. Tokie paspirtukai dar nėra labai sunkūs, tačiau veikiausiai jų nenorėsite nešti į trečią aukštą. Tokį elektrinį paspirtuką smagu nusivežti prie ežero ar prie jūros ir pasivažinėti įvairiais keliais. Nesunkiai įveiksite įkalnes, o važiuodami per trinkeles nejausite nemalonios vibracijos. Kitaip sakant „Ir į miestą ir į sodą nuvažiuosite su…“ universaliais „Beaster“ elektriniais paspirtukais :)

Peržiūrėti

Greiti ir galingi elektriniai paspirtukai

O gal paspirtukas bus skirtas pramogai ir labiausiai jums patinka važinėti gamtoje, miško keliukais, įveikti stačias įkalnes? Tokiu atveju siūlome galingus elektrinius paspirtukus. Toks „žvėriukas“ įveiks bent 60 km atstumą, įvažiuos į stačias įkalnes, o greičio veikiausiai pakaks ir dideliems greičio mėgėjams. Galingiausias „Beaster“ elektrinis paspirtukas išvysto 80 km per valandą greitį, gali nuvažiuoti 90km atstumą. Galingų elektrinių paspirtukų važiavimo komfortas labai aukštas - daugelio kelio nelygumų net nepajusite. Tačiau komfortas turi savo kainą – tokių paspirtukų kaina aukščiausia, o svoris apie 40 kg.

Peržiūrėti

Elektrinės riedlentės

„Beaster“ taip pat turi ir elektrines riedlentes. Ši transporto priemonė itin tinkama nuvažiuoti trumpesnius atstumus. Pavyzdžiui iki darbo važiuojate viešuoju transportu ir po to turite šiek tiek paėjėti? Arba gal automobilį parkuojate atokesnėje stovėjimo aikštelėje? Tokiu atveju elektrinė riedlentė – puikus sprendimas. Ji lengva, neužima daug vietos nei bagažinėje, nei ofise nei namuose, yra greita ir galiausiai su elektrine riedlente smagu važiuoti.

Peržiūrėti

Vaikiški elektriniai paspirtukai

Ir galiausiai galime pasiūlyti vaikiškus elektrinius paspirtukus. „Beaster“ asortimente yra 2 paspirtukų tipai - vaikiški elektriniai paspirtukai su trimis ir su dviem ratais. Paspirtukai su dviem ratais skirti vyresniems vaikams, išvysto kiek didesnį greitį. Trijų ratų elektriniai paspirtukai – skirti jaunesniems vaikams, važiuoja lėčiau.

Peržiūrėti