Reikia patarimo?+370 655 94094

Lygintuvas Imetec IM9589 su garo generatoriumi

Prekės kodas: IM9589

152,90 €
Į mėgstamas prekes

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Lygintuvas su garų generatoriumi (garinis lygintuvas) - palengvins lyginimą ir neblizgins audinių paviršiaus. Tai tikrai tobulas lyginimas.


Galingumas – 2300 W

vandens papildymas bet kuriuo metu

Lygintuvo padas - aliuminio liejinys

Garo reguliavimas (valdymas)

Vandens indo talpa – 08 L

Įjungimo/Išjungimo jungiklis

Garo paruošimo indikatorinė lemputė

Kamštinė rankena

Garo valdymo mygtukas - rankenos apačioje

Vertikalus lyginimas

TOBULAS LYGINIMAS – VISŲ SVAJONĖ
Italų kompanijos IMETEC pagaminti naujojo tipo lygintuvai su garo generatoriais (gariniai lygintuvai), išsiskiria savo elegantišku dizainu bei pasižymi puikiomis techninėmis savybėmis. Jie puikiai atitiks Jūsų poreikius, o taip pat kokybiškai ir greitai padės išlyginti (perdžiūvusius, drėgnus ar problematiškus audinius) drabužius. Su šiais lygintuvais galėsite lyginti horizontalioje ar vertikalioje padėtyje (kabantį drabužį ant pakabos. Lygintuvo svorio centras puikiai subalansuotas, todėl rankos riešas nepavargsta). Lyginimas su IMETEC firmos lygintuvais pranašesnis nei su paprastais lygintuvais, nes su kiekvienu lygintuvo judesiu, per pado priekyje esančias angas, sudrėkinama medžiaga, o likusi lygintuvo pado dalis išlygina audinį. Taigi lyginimo metu audeklas yra:

Sudrėkinamas garais;

Išlyginamas;

Išdžiovinamas (rekomenduojama naudoti lyginimo lentą su garo nutraukimu).

Lygindami, stipraus garo pagalba, iš rūbų pašalinsite nemalonius kvapus (pvz.: tabako, prakaito kvapą). Naudojant stiprų garų spaudimą galėsite lyginti net kelis audinio sluoksnius

Prenumerata sėkminga