Reikia patarimo?+370 655 94094

Profesionali medžio anglis RoosKCB Black Wattle Restaurant Charcoal 1293, 10 kg

Prekės kodas: RSK1293

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Profesionali medžio anglis RoosKCB „Black Wattle Restaurant Charcoal“, 10 kg

RoosKCB“ restoraninio lygio medžio anglis iš juodosios akacijos užtikrina labai ilgą, tolygią ir didelę kaitrą Jūsų (keramikiniam) griliui. Ši medžio anglis iš Pietų Afrikos yra pagaminta iš sparčiai augančio ir egzotinio akacijos medžio atraižų. Idealiai tinka lėto ...

Daugiau

Profesionali medžio anglis RoosKCB „Black Wattle Restaurant Charcoal“, 10 kg

RoosKCB“ restoraninio lygio medžio anglis iš juodosios akacijos užtikrina labai ilgą, tolygią ir didelę kaitrą Jūsų (keramikiniam) griliui. Ši medžio anglis iš Pietų Afrikos yra pagaminta iš sparčiai augančio ir egzotinio akacijos medžio atraižų. Idealiai tinka lėto kepimo ir žemos temperatūros maisto patiekalų ruošimui keramikiniuose griliuose. Puikiai tinka restoranams ir pradedantiesiems kulinarams, kurie linkę daug kepti ant grilio.

Medžio anglis yra siūloma įvairių tipų. Gera medžio anglis pasižymi panašaus dydžio dalių parinkimu. Dėl šios priežasties anglis tolygiai dega ir tarp gabalų gali patekti pakankamai deguonies, kad visi gabalai galėtų išdegti tolygiai.

Gera medžio anglis nėra įvairių medžių mišinys, bet susideda iš vieno tipo medienos. Tai taip pat svarbu, kad palaikytų pastovią temperatūrą. Jei turite Kamado, pvz., „Big Green Egg“ arba „Zyle Kamado“, ši medžio anglis yra puikus pasirinkimas. Anglis gali degti su labai mažai deguonies ir tuo pačiu metu gali sukelti labai aukštą temperatūrą.

Ši medžio anglis degimui reikalauja minimalaus deguonies kiekio ir sudegant palieka mažą pelenų kiekį. Labai tinka naudoti keramikiniuose griliuose. Ši rūšis išskiria nedidelį dūmų kiekį ir suteikia neutralų skonį.

Medžio anglies gabalų dydis: nuo 40 iki 120 mm.

Mažiau

Dažnai perkama kartu