Reikia patarimo?+370 655 94094

Profesionali medžio anglis RoosKCB CarribeanMarabu, 15 kg

Prekės kodas: RSKCarribeanMarabu

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Profesionali medžio anglis RoosKCB „CarribeanMarabu“, 15 kg

RoosKCB“ restoraninio lygio kubietiška 100% marabu anglis pasižymi labai geromis temperatūros ir karščio užtikrinimo savybėmis. Nekibirkščiuoja ir dega itin ilgai. Patys marabu užauga iki 4–5 m aukščio ir yra laikomi daugiau krūmais nei medžiais. Tai išskirtinai kubietiškas produktas ...

Daugiau

Profesionali medžio anglis RoosKCB „CarribeanMarabu“, 15 kg

RoosKCB“ restoraninio lygio kubietiška 100% marabu anglis pasižymi labai geromis temperatūros ir karščio užtikrinimo savybėmis. Nekibirkščiuoja ir dega itin ilgai. Patys marabu užauga iki 4–5 m aukščio ir yra laikomi daugiau krūmais nei medžiais. Tai išskirtinai kubietiškas produktas su unikaliomis savybėmis idealiai profesionaliam kepimui grilyje. Puikiai tinka restoranams ir pradedantiesiems kulinarams, kurie linkę daug kepti ant grilio.

Medžio anglis yra siūloma įvairių tipų. Gera medžio anglis pasižymi panašaus dydžio dalių parinkimu. Dėl šios priežasties anglis tolygiai dega ir tarp gabalų gali patekti pakankamai deguonies, kad visi gabalai galėtų išdegti tolygiai.

Gera medžio anglis nėra įvairių medžių mišinys, bet susideda iš vieno tipo medienos. Tai taip pat svarbu, kad palaikytų pastovią temperatūrą. Jei turite „Zyle Kamado“, ši profesionali medžio anglis „CarribeanMarabu“ yra puikus pasirinkimas. Anglis gali degti su labai mažai deguonies ir tuo pačiu metu gali sukelti labai aukštą temperatūrą.

Rūšis: 100% marabu.

Kiekis maiše: 15 kg.

Mažiau

Šią prekę taip pat rasite: Visų parduotuvų kontaktus rasite čia

Dažnai perkama kartu