Reikia patarimo?+370 655 94094

Indukcinis espresso kavinukas Pensofal CafeSi

Prekės kodas: F-PEN8406

Į mėgstamas prekes

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

CafeSi – tai originalaus dizaino kavos virimo aparatas, pagamintas naudojant moderniausias technologijas. Dviguba nerūdijančio plieno apačia leis naudoti CafeSi kavavirę ant įvairių kaitinimo paviršių, taip pat ir indukcinės kaitlentės (bet tik 1 puodeliui). Plačios apačios kaitinimo stovas užtikrins puikų veikimą ir stabilumą. Kadangi prietaisą...

Daugiau

CafeSi – tai originalaus dizaino kavos virimo aparatas, pagamintas naudojant moderniausias technologijas. Dviguba nerūdijančio plieno apačia leis naudoti CafeSi kavavirę ant įvairių kaitinimo paviršių, taip pat ir indukcinės kaitlentės (bet tik 1 puodeliui). Plačios apačios kaitinimo stovas užtikrins puikų veikimą ir stabilumą. Kadangi prietaisą naudosite trumpiau nei įprastas kavavires, sutaupysite elektros energijos.

Naujasis CafeSi Pensofal pasižymi unikaliu ir originaliu dizainu, kuriam būdingas ir funkcionalumas, ir estetika.

Prietaisui būdingi unikalūs bruožai – tai jau minėta platesnė apatinė dalis, apsauginis vožtuvas, ergonomiška ir neįkaistanti rankenėlė, kaitinimo stovas, kurio vidinėje aliuminio dalyje be mikroskylučių nesikaups nuodegos ir nešvarumai, bei sandarus tarpiklio žiedas, kuris padės užtikrinti ilgaamžiškumą, higieną ir saugumą.

Savybės: Maksimaliai galima pagaminti 6 puodelius.

Mažiau Į krepšelį

4 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: Moka

Prenumerata sėkminga