Reikia patarimo?+370 655 94094

Elektrinis paspirtukas Beaster Scooter BS701B, 700 W, 36 V, 6,4 Ah, 25 cm ratai, juodas

Prekės kodas: BS701B

425,00 € 499,00 €
Į mėgstamas prekes
NEMOKAMAI pristatysime rytoj

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Elektrinis paspirtukas Beaster Scooter „BS701B“, 700 W, 36 V, 6,4 Ah, 25 cm ratai, juodas

Beaster Scooter „BS701B“ – tai išskirtinio dizaino, itin praktiškas elektrinis paspirtukas, specialiai pritaikytas kiekvienam, kuris nori mieste keliauti išmaniai ir moderniai. Paspirtukas patogiai susilanksto ir sveria tik 13 kg, todėl jį nesunkiai galėsi...

Daugiau

Elektrinis paspirtukas Beaster Scooter „BS701B“, 700 W, 36 V, 6,4 Ah, 25 cm ratai, juodas

Beaster Scooter „BS701B“ – tai išskirtinio dizaino, itin praktiškas elektrinis paspirtukas, specialiai pritaikytas kiekvienam, kuris nori mieste keliauti išmaniai ir moderniai. Paspirtukas patogiai susilanksto ir sveria tik 13 kg, todėl jį nesunkiai galėsite persinešti, taip pat vežtis automobilyje. Aliuminio lydinio korpusas pasižymi ne tik lengvumu, tačiau ir išskirtiniu patvarumu bei atsparumu išorės poveikiui. Su „Beaster Scooter“ elektriniu paspirtuku galėsite mėgautis išskirtiniu laiko leidimu ir keliaudami patirti daugybę džiugių bei neužmirštamų akimirkų.

Estetiškas ir modernus dizainas

Elektrinis paspirtukas Beaster Scooter „BS701B“ iš kitų paspirtukų išsiskiria unikaliu dizainu. Modernus minimalistinis paspirtuko dizainas pasižymi plastiškomis korpuso linijomis ir paprastu, tačiau nepakartojamu geometriniu preziciškumu. Važiavimas Beaster Scooter „BS701B“ – tai nepamirštamas malonumas nuo pirmo iki paskutinio įveikto kilometro.

Kokybiška Panasonic baterija

Šis elektrinis paspirtukas turi Panasonic 36 V, 6400 mAh bateriją, kuri garantuoja ilgaamžiškumą bei užtikrintą ilgalaikio veikimo kokybę. Baterija yra išimama, o tai leis dar labiau prailginti jos tarnavimo laiką. Baterija yra išmaniai integruota ir apsaugota nuo vandens poveikio lietingomis dienomis. Taip pat ji pasižymi apsauga nuo perkrovos, nepakankamos įtampos ir temperatūros poveikio.

Greitai, lengvai, saugiai

Paspirtuku keliausite itin lengvai ir patogiai. Vienu įkrovimu galėsite nuvažiuoti iki 25 km atstumą, o po kelionės, transportuojant, pernešant ar laikant paspirtuką namuose, galėsite jį sulankstyti vos per 3 sekundes. Paspirtuku išvystysite iki 25 km/val. greitį ir nesunkiai įveiksite iki 15° įkalnes, o krovimas užtruks tik 3–4 valandas.

Tvirta, sulankstoma aliuminio lydinio konstrukcija

Ypač tvirta, stabili ir korozijai atspari elektrinio paspirtuko konstrukcija ir neslystančios rankenos leis jums saugiai jaustis kelyje ir nebijoti jokių netikėtumų. Paspirtukas yra patogiai sulankstomas, todėl pritaikytas pernešimui – jį galėsite paimti viena ranka, nes paspirtuko svoris siekia tik 13 kg.

Lengvai valdomas

Lengvas ir intuityvus valdymas, kad be rūpesčių galėtumėte mėgautis kelione. Naujuoju Beaster Scooter „BS701B“ pradėsite važiuoti vos vienu droselio spustelėjimu. Palaikykite nuspaudę ilgiau nei 6 sekundes, kad palaikytumėte vienodą greitį.

LED ekranas

Kiekvieną važiavimo akimirką ergonomiškame LED ekrane galėsite sekti greitį, baterijos įkrovos lygmenį, pavaras ir visus kitus esamuoju momentu būtinus žinoti dalykus. LED ekranas yra ryškus ir lengvai matomas, todėl užteks vos mesti žvilgsnį į spidometrą ir iškart vėl galėsite susikoncentruoti į kelią.

Maksimalus 700 W galingumas

Bešepetis elektrinio paspirtuko variklis išsiskiria net keliomis važiavimo komfortabilumą gerinančiomis funkcijomis: itin geru atatrankos sušvelninimu, lengvu nelygumų bei nelygaus pagrindo (kaip skalda, įvairūs šaligatviai) įveikimu. Maksimalus paspirtuko galingumas siekia 700 W.

Priekiniai ir galiniai žibintai

Puikaus ryškumo priekiniai LED žibintai leis jums itin gerai orientuotis kelyje tamsiuoju paros metu ar esant prastam apšvietimui. Tuo tarpu galinis žibintas garantuos jūsų gerą matomumą iš galo bei švies paspirtuką stabdant.

Neslystančios, smūgiams atsparios 25 cm padangos

Elektrinio paspirtuko priekinė ir galinė padangos yra pripučiamos ir su kameromis. Jos pasižymi neslydimo ir antivibracinėmis savybėmis, kurios užtikrina sklandų riedėjimą. Padangų skersmuo siekia net 25 cm. Jos yra ypač tvirtos ir atsparios važiavimo smūgiams dauguma kelių.

Triguba stabdymo sistema

Šis elektrinis paspirtukas turi diskinių stabdžių bei pažangią E-ABS antiblokavimo sistemą. Trigubą saugaus stabdymo sistemą sudaro diskiniai stabdžiai, elektriniai stabdžiai bei užpakaliniai kojiniai stabdžiai, kurie specialiai sukurti siekiant užtikrinti saugumą, kad galėtumėte saugiai sustoti važiuodami bet kokiu paviršiumi.

Techniniai Beaster Scooter „BS701B“ duomenys:

• Maksimalus galingumas: 700 W; nominalus galingumas: 350 W.

• 220-240 V ~ 50/60 Hz

• Baterija: Panasonic 36 V, 6,4 Ah;

• Įkrovimo laikas: 3–4 valandos.

• Maksimalus greitis: iki 25 km/val.

• Nuvažiuojamas atstumas: iki 25 km.

• Važiavimas į įkalnes: 15°.

• LED ekranas su spidometru, baterijos indikatoriumi.

• Diskinių stabdžių, E-ABS antiblokavimo ir kojinių stabdžių sistema.

• Priekiniai ir galiniai žibintai.

• Aliuminio lydinio konstrukcija.

• Maksimali apkrova: 120 kg;

• Matmenys: 108,3 x 42 x 118,6 cm.

• Sulankstyto matmenys: 108,3 x 42 x 46 cm.

• Padangos: pripučiamos kamerinės 25 cm .

• Svoris: 13 kg.

• Spalva: juoda.

Mažiau Į krepšelį

Šią prekę taip pat rasite: Visų parduotuvų kontaktus rasite čia

(2 parduotuvės)
Vikingų g. 3, Krinona, PC Nordika, Vilnius
Lakūnų g. 24, Krinona, Vilnius Parkas Outlet
(2 parduotuvės)
Savanorių pr. 346, Krinona, Kaunas PC Savas
Raudondvario pl. 162, Krinona, Kaunas Raudondvario pl.
(1 parduotuvė)
Taikos pr. 139, Krinona, PC Molas

Susijusios prekės

Prenumerata sėkminga