Reikia patarimo?+370 655 94094

Elektrinis paspirtukas Beaster Scooter BS75, 3200 W, 60 V, 26 Ah, bekelės padangos

Prekės kodas: BS75

Į mėgstamas prekes

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Elektrinis paspirtukas Beaster Scooter „BS75“, 3200 W, 60 V, 26 Ah, bekelės padangos

Beaster Scooter „BS75“ – tai ypač galingas ir patikimas elektrinis paspirtukas, kuris puikiai tiks kasdieniam važinėjimui gatvėmis ir užmiesčio keliais. Paspirtuko bendras galingumas siekia net 3200 W, o Samsung 60 V, 26 Ah baterija pasižymi itin didele talpa, ...

Daugiau

Elektrinis paspirtukas Beaster Scooter „BS75“, 3200 W, 60 V, 26 Ah, bekelės padangos

Beaster Scooter „BS75“ – tai ypač galingas ir patikimas elektrinis paspirtukas, kuris puikiai tiks kasdieniam važinėjimui gatvėmis ir užmiesčio keliais. Paspirtuko bendras galingumas siekia net 3200 W, o Samsung 60 V, 26 Ah baterija pasižymi itin didele talpa, dėl kurios galėsite paspirtuku nuvažiuoti iki 70–90 km bei pasiekti įspūdingą 70–80 km/val. greitį.

Aukščiausia kokybė ir patikimumas

Elektrinis paspirtukas Beaster Scooter „BS75“ yra pagamintas iš aukštos kokybės aliuminio lydinio, kuris yra ypač tvirtas ir važiuojant leidžia jaustis visiškai saugiai. Paspirtukas atlaiko net iki 200 kg apkrovą.

Specialiai bekelei skirtos 28 cm padangos

28 cm skersmens elektrinio paspirtuko padangos yra specialiai pritaikytos važiavimui bekele ir ypač atsparios nusidėvėjimui. Šios padangos puikiai absorbuoja smūgius, mažina atatranką ir garantuoja maksimaliai komfortišką važiavimą net ekstremaliausiomis sąlygomis.

Greitas ir galingas

Tarp daugelio paspirtukų Beaster Scooter „BS75“ išsiskiria nuvažiuojamu atstumu, kuris siekia iki 90 km. Didelis galingumas paspirtukui leidžia išvystyti įspūdingą 70–80 km/val. greitį. Rinkitės iš 3 pavarų skirtingam važiavimo greičiui.

Bešepetis variklis

Paspirtukas turi du integruotus 1600 W galingumo variklius. Priekinio ir galinio variklių bendras galingumas siekia 3200 W. Bešepečiai varikliai pasižymi važiavimo komfortabilumą gerinančiomis funkcijomis, kaip atatrankos sušvelninimas, lengvesnis nelygumų bei nelygaus pagrindo (kaip skalda, įvairūs šaligatviai) įveikimas.

Užvažiuokite į stačias įkalnes

Šio elektrinio paspirtuko galingumas ir ypatingas manevringumas užtikrina, kad Beaster Scooter „BS75“ galės jus užvežti net į 40–45° įkalnes ir atlikti įvairius triukus. Tuo tarpu puikūs amortizatoriai sušvelnins kelio nelygumus bei užtikrins išskirtinį patogumą važiuojant.

Lengvai sulankstomas

Pasinaudoję paspirtuku, jį sulankstysite itin lengvai ir greitai. Prietaiso sulankstymas yra patogus ir paprastas. Sulankstyto paspirtuko matmenys žymiai sumažėja, todėl jis tampa kur kas lengviau transportuojamas po pasivažinėjimo.

Priekiniai ir galiniai žibintai

Paspirtuko priekyje yra sumontuoti 2 ryškūs ir galingi „Angel Devil Light“ žibintai, dėl kurių jūs puikiai orientuositės kelyje tamsiuoju paros metu ar esant prastam apšvietimui. Tuo tarpu galinis žibintas garantuos jūsų gerą matomumą iš galo bei švies paspirtuką stabdant.

Stabdymo sistema

Šis elektrinis paspirtukas turi integruotą priekinių ir galinių diskinių stabdžių sistemą. Ši patikima stabdymo sistema užtikrina maksimalų saugumą, kad galėtumėte saugiai sustoti važiuodami net sudėtingais paviršiais.

Techniniai Beaster Scooter „BS75“ duomenys:

• Bendras galingumas: 3200 W (1600 W x 2).

• Baterija: ličio jonų Samsung 60 V, 26 Ah;

• Įkrovimo laikas: 5–12 valandų.

• Maksimalus greitis: iki 80 km/val.

• Nuvažiuojamas atstumas: iki 90 km.

• Važiavimas į įkalnes: 40–45°.

• Priekinių ir galinių diskinių stabdžių sistema.

• Priekiniai „Angel Devil Light“ ir galiniai žibintai.

• Patvari aliuminio lydinio konstrukcija.

• Maksimali apkrova: 200 kg;

• Matmenys: 120 x 65 x 120 cm.

• Sulankstyto matmenys: 120 x 25 x 52 cm.

• Padangos: skirtos važiavimui bekele, 28 cm (11 colių).

• Svoris: 42 kg.

Dėmesio: važiuodami elektriniu paspirtuku visuomet dėvėkite apsaugos priemones (saugos šalmą, kelių bei alkūnių apsaugas)!

Mažiau Į krepšelį

Susijusios prekės

Prenumerata sėkminga